Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Csatáry László...

Mit gondoltok Csatáry László letartóztatásáról?

Figyelt kérdés
Tény én is elítélem amit tett,HA bűnös volt akkor bűnhődjön meg érte.De most őszintén...Mit akarnak már egy 97 éves emberrel kezdeni ,akinek kitudja mennyi van már hátra?:)Annyira primitív ez az egész annak a primitívségét tükrözi,aki ez után nyomoz(Simon Wiesenthal központ). Mit akarnak egy 97 éves öreg bácsitól? Független,hogy az nyilas,náci,kommunista vagy bármi,és bárki lehetne itt az alany...Igen bűnhődjön meg de ez a primitívség legalja...Egyáltalán mi jogon kutat a Simon Wiesenthal Központ bárki után is?Tudtommal nincs joguk nyomozást folytatni itteni állampolgárok után esetleg a itteni hatóságoknak.Milyen jogon figyel meg ő bárkit is?ÉS mondom MINDEGY KI AZ ALANY,MILYEN POLITIKAI IDEOLÓGIÁT KÉPVISEL!...Szánalmas...

#léléááléálé
2012. júl. 24. 17:06
1 2 3 4
 1/35 Antimod ***** válasza:
100%
Én azt várom, mikor veszik elő az egykori recski verőlegényeket és "egyéb" ÁVO-sokat! Azoknak talán nem járna büntetés?
2012. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
pont így gondolom én is...azokat bezzeg soha..mind 2 felelőségre kéne vonni nem csak az egyiket...:)
2012. júl. 24. 17:12
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne ezzel semmi gond, ha a volt komcsi csatárylászlók (kuva sok ilyen lehet köztünk) nem jó magas állami nyugdíjért röhögnének a képünkbe.
2012. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Mert mit számít, hogy 97 éves? Attól még ugyanaz az ember, aki 67 éve volt. Ha a büncselekmény, amit elkövetett nem évült el, akkor igenis bíróságra kell vinni. 12 éveseket lecsukhatnak már, akkor 97 éveseket miért ne lehetne?
2012. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

ma 17:21


Igen a tiniket lecsukják 1-2 napra ennyi...mert lop pl egy tábla csokit,erre azt mondom helyes is...De egy 97 éves embert?:) Mellesleg hiába 67 éve követte el senki sem tiszta (mindenki csent el kiskorában valamit pl 1 szerelt csokit,vagy akármi apróságot,cukrot,stb)Akkor téged is csukjanak le mert 0x-1x évesen iylet csináltál?Mellesleg mit írtam a kérdés alá? BŰNHŐDJÖN MEG,DE MIT AKARNAK EGY 97 ÉVES EMBERTŐL?....

2012. júl. 24. 17:31
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Törvényesen: El kell ítélni, mert bűnös.

Emberileg: 100éves ember féllábon a sírba.

2ős mérce : Máshol is lehetne kaparászni és büntetni.

Kontra : A cionistákat mikor fogják elővenni?

2012. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont...
2012. júl. 24. 17:52
 8/35 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

Kérdező! Ne hasonlíts már egy tábla csokit több száz ember életéhez!

"Igen bűnhődjön meg de ez a primitívség legalja.." - hogy a picsben bűnhődjön, ha nem lehet letartóztatni? Egyébként házi őrizetben van, nem kell annyira sajnálni.


A kommunizmus áldozatai ugyan úgy létrehozhatnának egy szervezetet, ami felkutatja a bűnösöket. Az, hogy a zsidók ezt megtették, nem zárja ki, hogy más is megteheti.


A szégyen az, hogy ezt az embert annak idején egyáltalán beengedték az országban, és itt éldegélhetett békés öregségben, és ilyen csitrik, akiknek a fenekükön a tojáshéj, semmit sem tudva a történelemről még sajnálgatják is szegény kis öreget.

2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Andizsuzsika...


1.Ki hasonlította? másold már be:)

2.Ha 20szor nem egyszer sem írtam le,hogy NEM VÉDEM,csak tudod van a cinukusságnak is határa...:)

3. Szerinted a bíró miért házi őrizetbe tette,és miért nem előzetesbe?....:) Gondolkozz már Te IQ fightert történész:)

4. nem hoznak mert mit érnének vele?VISSZA JÖN A ROKONJUK? Ezt írtam a kérdés alá is. Hogy MINDEGY KI AZ ALANY! Ezek az emberek már 70-80-90 évesek...Mit érne velük 1ik,másik oldal ha megbüntetnék? SEMMIT!


"csitrik"?Honnan tudod te,hogy nő vagyok?Meg hogy mennyi idős?Benned is csak a gyűlölet beszél semmi más nevetséges vagy...:D Ezért nem tudsz értelmes választ adni:)

2012. júl. 24. 18:30
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

"Igen a tiniket lecsukják 1-2 napra ennyi...mert lop pl egy tábla csokit,erre azt mondom helyes is...De egy 97 éves embert?"


Tartok tőle, hogy ez a bácsika nem csokit lopott. De most nem is ez a lényeg, hanem hogy a törvények mindenkire vonatkoznak, úgyhogy ne az legyen az érv, hogy "de hát 97 éves".

2012. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!