Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszített Orbán Viktor...

Miért veszített Orbán Viktor egy kicsit a népszerűségéből 2010 óta?

Figyelt kérdés
Holott sokkal jobb mint Gyurcsány és az egész álbaloldali banda !!!!!!!!!!
2012. júl. 27. 21:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem is kicsit veszített az emberek reakciója alapján.
2012. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, hogy nem kicsit veszített. És remélem, hogy 2 év múlva elkotródik a francba.
2012. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akik most szidják, azok eddig is, és mindig is szidták, te !!!!!! nem csak 2 év óta!!!!
2012. júl. 27. 21:25
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Ő annyira jó,isszuk minden szavát.Örüljünk,hogy nekünk is jutott egy Kedves Vezető.Remélem ennél is jobban megfogyatkozik a szimpatizánsok száma mert a kérdezőhöz hasonló sötét alakok miatt általánosítanak külföldről és így rajtunk is röhögnek.
2012. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
jól beállítják sokan, hogy csalódottak a fideszben! de ez hazugság, mert ők előtte is utálták és mindig is, és nem csak az utóbbi 2 évben utálták meg ŐT !!!!!
2012. júl. 27. 21:27
 6/32 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

Na hátha aki most utálja az eddig is utálta, aki most szereti az meg eddig is szerette, akkor SZERINTED vajon miért csökkent a népszerűsége?


Csak nem a gonosz média akarja szándékosan lejáratni szegényt?


:-DD

2012. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Én nem csalódtam a Fideszben,mert az előző kormányzása alatt is csak saját zsebre dolgozott. Ezért nem is szavaztam rá. Bár azt nem vártam tőle,hogy 2 év alatt ennyire tönkre tegye az országot.

Nem az emberek a fontosak Orbánnak,hanem a hatalom!

Ezt egyre többen látják be,és ezért veszít a népszerűségéből.

Te pedig elvakult híve vagy. Neked lehet,hogy több a jövedelmed az egykulcsos adó miatt, de ezt a kisebb keresetűek fizetik meg.,és ők vannak többen az országban.

2012. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
há mittomén...de ez hülyeség!! nem csökkenhet a népszerűsége!!!
2012. júl. 27. 21:45
 9/32 A kérdező kommentje:

milyen egykulcsos?? én még tanulo vagyok! diák.


különben meg így az igazságos!! ugyanannyit adózzon mindenki keresettől fügetlenül!!!

2012. júl. 27. 21:46
 10/32 bumbi02 ***** válasza:
89%
Nagyon szép elv hogy mindenki ugyanolyan arányban adózzon, de nem válság közepén.. Amikor alapból deficites a költségvetés, még üssünk rá egy 300-500 milliárdos lyukat, azért hogy egy elég szűk réteg jobban járjon? Ugyan.. majd ha nincs válság, és megengedhetjük magunknak... A gazdaság sajnos nem igazságosság és szimpátia alapján működik.. A progresszív adórendszerek jól bevált rendszerek, például Ausztriában is 4 kulcsos adórendszer van, jól is működik..
2012. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!