Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Magyar...

Szerintetek is a Magyar Nemzet egy fél ázsiai származék?

Figyelt kérdés
Orbán Viki miniszterelnök úr ezt mondta rólunk...Normális ez a marha szerintetek?

2012. júl. 31. 19:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Linkelem a videót is!:)

http://www.youtube.com/watch?v=yZnjINU0J0c

2012. júl. 31. 19:48
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem félig ázsiai, inkább egy keverék nép ami kultúrájában tartotta meg a magyarságot és nem vérvonalában.
2012. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Van jelen ázsiai származás de jelentéktelen ahogy a finneknél is.



Nagyon hibás kijelentés hogy fél ázsiai attól mert távol keleti rendszerrel írjuk a nevünket attól még nem vagyunk ázsiaiak.

2012. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Ezért utálom ezt az országot, mindenki ezen a "félázsiain" pörög. Nem ez volt a lényeg a beszédben, hanem az, hogy kerek perec ki lett mondva, hogy Orbán szerint nekünk nem való a klasszikus értelemben vett demokrácia. Kell egy erős ember, a nép atyja, aki megmondja, kinek mi merre hány méter. Láthatóan erre van igény. Ehhez még hozzá kell venni a fidesz "munka alapú társadalom" agyrémét, ahol a munka valami önmagában értékes dolog, amit nem az elvégzett minősége tesz munkává, és kész is a képlet. Így kell érteni a "félázsiait."
2012. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Hogy félázsiai vagy sem azt nem tudom, de az biztos, hogy sok a birka.
2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos igen. Ezt pont az mutatja, hogy Orbánt nem csak hogy eltűrik ebben az országban a közéletben, de ilyen, történelmileg is elképesztő mértékű bizalmat helyeztek bele az emberek. Holott egy svihák, egy szélhámos, felfuvalkodott kis diktátor, és ezt még idejekorán megmondta. De úgy látszik, csak engem riadóztattak a választás előtt a "centrális erőtér" szükségességéről kifejtett nézetei, és a folyamatos köpönyegforgatásai se zavartak rajtam kívül sokakat. Na most ezt a pasast Európában már legalább 10 éve úgy elküldték volna a p'csába, hogy híre hamva se maradt volna. Csak ezen a félázsiai vidéken lehet sikeres egy ilyen mucsai származék.
2012. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves előttem lévő válaszoló!Egyetértek veled! Ezt a pasast ezért nyugaton már p.csán rúgták volna és leváltotta volna a nemzet!Ezt nem!Orbán azt tehet ebben az országban amit akar?

Sajnos úgy tűnik igen...

2012. júl. 31. 20:25
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, azért mindennek van határa. Orbánnak is. Csak nem ott, ahol egy normális helyen lenne. Itt zavartalanul továbbfolytathatja az ámokfutását, még ki tudja meddig. De nem akármeddig, mert mivel megváltónak képzeli magát, és ezért felülhelyezi magát a közgazdaságtan és a szociológia törvényein, szükségszerűen meg fog bukni. Mert le lehet hülyézni a világot egy darabig, meg el lehet mondani naponta ötször, hogy én mekkora zseni vagyok, azért a valóság közbe szokott szólni. Ezt mutatja a történelem. Csak az a baj, hogy minél tovább tartja magát, annál több kárt okoz nekünk. Sőt katasztófába is fordulhat ez az ámokfutás.
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Én valahol azt hallottam hogy az eredeti magyarok turanidok(félig europidok félig mongolidok) voltak, de a mai magyarság már vérileg nem az.(mivel ugye nincs tiszta magyar vér, ebbe ne menjünk bele ezredszer hogy miért nincs) Szóval, nem értem. Orbán sokkal nagyobb hlyeségeket is mondott, nem értem miért ezen kell úgy felkapni a vizet.
2012. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Végülis az általánosan elfogadott őstörténet szerint Ázsiából jöttünk ide a Kárpát-medencébe.
2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!