Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, előbb vagy...

Mit gondoltok, előbb vagy utóbb felvásárolja Magyarországot valamelyik ázsiai ország? Pl. Kína.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek vásárolná fel?
2012. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem fogja fel vásárolni szerintem!

DE!

Előbb utóbb az EU ketté fog szakadni és Magyarország lesz az első aki belép abba a közösségbe melyet úgy fognak hívni EU Ázsiai UNIO.

Ez csak én gondolom így! Mert ez a lehetősség állíthatja meg a válságot ami kiterjedt az egész világra.

Kivéve Ázsia /KÍNA/ ill. AFRIKA ahol a gazdaság elképesztően növekszik.

A kérdés aktuális csak így lenne szerintem jó:


Mit gondoltok, előbb vagy utóbb felvásárolja fél EUROPÁT valamelyik ázsiai ország? Pl. Kína.

2012. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vesznek bóvlit.
2012. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy országot nem lehet megvenni, gondolkodj!
2012. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugyan miért ne lehetne? Volt már rá példa a történelemben.
2012. jan. 9. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
500 vagy 1000 évvel ezelőtt talán meg lehetett venni egy országot, de a mai környezetben nem.
2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ugyan miért ne lehetne? Volt már rá példa a történelemben."


Jaa hogy te ezt a kérdést komolyan gondoltad!? Jéééézus, te hol élsz ember, biciklibelsőben?

2012. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Digo!


A hozzászólásaid kiválóan tükrözik a történelembeli affinitásod. Lehet, ha bejártál volna órákra, vagy odafigyeltél volna, nem tennél ilyen buta megjegyzéseket, amivel saját magad égeted.


Hozzáteszem nem csak 500 és 1000 éve volt ilyen, előfordult az korábban is, de legyetek okosak a nulla töritudásotokkal!

2012. jan. 9. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, bocs már rémlik is hogy láttam a hirdetéseket: "Alig használt ország nagy tóval, kevés heggyel eladó, vagy két szobás lakásra cserélhető." :DDD


Egyébként ha olyan nagy a történelem tudásod akkor írnál példát Európából az elmúlt 500 évből? Kíváncsian várom.

2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Na akk én linkelek vmit nagyon nem szeretném h ez történjen :S

[link]

2012. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!