Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hozzák nyilvánosságr...

Miért nem hozzák nyilvánosságra a népszámlálás végeredményét?

Figyelt kérdés
Mi olyan titkos abban, hogy nem merik megmutatni?

2012. aug. 2. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Most dolgozzák még csak fel. Ismerősöm is ott dolgozik rajta
2012. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

érdekes.

Pl lottószelvényeket hipp-hopp feldolgozzák.

mit tökölődnek ezzel annyit?


Szerintem inkább valamit nem akarnak nyilvánosságra hozni: újabb etnikai eltolódás, és vallások szerinti megoszlás

2012. aug. 2. 17:47
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Tessék, ezzel lefoglalhatod magad egy ideig:


[link]


PS: a vállási és etnikai hovatartozás továbbra is az egyén nyilatkozata alapján történik. Elszomorítalak, hogy nem lesz kilencmillió cigány és hatmillió zsidó az országban a népszámlálás eredményeként. Nem az a cigány és nem az a zsidó, akire mondják.

2012. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell összeesküvés-elméleteket gyártani, a lottószelvényeket elektronikus úton küldik be, minden egyes szelvény rögtön belekerül az adatbázisba, ezért tudják a számhúzás után hány nyertes szelvény van. A népszámlálásnál is lehetett elektronikus úton válaszolni, de rengetegen papíron válaszoltak, azt meg idő bevinni a rendszerbe és feldolgozni.
2012. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

beteszed a gépbe a kérdőívet, és már le is olvassa...

nem tudom miért tart eddig feldolgozni


Ja, és egy szóval nem említettem a cigányokat vagy a zsidókat, ti mégis ezt vágjátok hozzám...

2012. aug. 2. 18:41
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

"Ja, és egy szóval nem említettem a cigányokat vagy a zsidókat, ti mégis ezt vágjátok hozzám..."


Most engem próbálsz átverni, hogy nem PONT rájuk gondoltál, vagy magadat?

2012. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Tudod ,,jó,, munkához idő kell! Nálunk már ez megy:D
2012. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Tudod jó munkához idő kell!"


Hát igen. A 4-es metró is ilyen :D

2012. aug. 2. 19:33
 9/17 Sz1u ***** válasza:
73%

18:41 Kérdező


"Ja, és egy szóval nem említettem a cigányokat vagy a zsidókat, ti mégis ezt vágjátok hozzám..."


Te magad említetted 17:47-kor:


"Szerintem inkább valamit nem akarnak nyilvánosságra hozni: újabb etnikai eltolódás, és vallások szerinti megoszlás"


Nyilván a tadzsikokra, üzbégekre, ill. az ausztrál benszülöttekre gondoltál ezalatt...


Nyugodj meg, dőlj hátra, nézd az Olimpiát (szurkolj a magyaroknak!).

Az előzetes eredményekről már kaptál linket.

2012. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az előzetes eredményekben minden bent van, csak az nem amire kíváncsi vagyok.


Amúgy szerinted mi lesz a vége annak, hogy a cigány családokban 8-10 gyerek is van, a magyar családban meg 1-2


Vallásnál meg nem vagyok arra kíváncsi hogy hány zsidó él itt. Én csak az ateisták arányát szerettem volna megtudni, meg hogy hányan írták be a jedi vallást

2012. aug. 2. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!