Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a politikusok teljesitmenyb...

Ha a politikusok teljesitmenybert kapnanak, kinek mennyit adnal?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 21:09
 1/7 rémuralom ***** válasza:
100%

Elvennék tőlük, ha már teljesítménybér. Örülnék, ha nem csinálnának semmit, mert azzal kevesebb kárt okoznának, mint azzal, amit csinálnak.

Egyébként teljesítménybért csak bizonyos munkakörökben van értelme megszabni, politikusnál elég nehézkes lenne.

2012. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekik kéne fizetniük nekem
2012. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sz1u ***** válasza:

Ha lendítenének Magyarország gazdaságán (jólétén), akkor kamanyi-samanyi-fifiliárd dollárt (az Aranyszerszám után szabadon) adnék nekik. De komolyan! Ám amennyiben hazavágják az országot, akkor igenis tartozzanak felelősséggel (értsd: akár anyagi felelősséggel is)!

Pl. az én foglalkozásomban (aki követi a kommentjeimet, az tudja, hogy miről van szó) Lézer Jani gyökérsége eleddig 100M(!) Ft lyukat ütött a költségvetésben (és ez csak egy a sok közül). Hány ilyen lehet még, amiről nem tudunk?! ...és ezt csak elintézzük azzal, hogy 2014-ben - jobb esetben csak - leváltjuk őket?

Ha anyagi felelősség is terhelné őket, akkor ezerszer meggondolnák, hogy milyen döntéseket hoznának...

2012. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném nekik a Belga együttestől a politikus1 című számot,egyéb nemjár nekik....
2012. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a képek alapján pasziánszozni már marha jól tudnak... az is teljesítmény.
2012. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kBoldi2 válasza:
100%
Én megdobnám őket pár működő láncfűrésszel.
2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol a nulla és mínusz végtelen között...
2012. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!