Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett azzal, hogy nem lehet...

Mi lett azzal, hogy nem lehet 99 forint alatt árulni a dinnyét?

Figyelt kérdés
Bemegyek a Tescoba és látom, hogy már ott is olcsóbb. Ott vagyok a Pennybe és látom, hogy olcsóbb. CBA szintén. Auchanos újságban olvasom, hogy 89 forint. És így a többi.
2012. aug. 4. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert akik termelik a jó minőségű magyar dinnyét totál nem éri meg nekik.És ha így folytatódik eheted majd a gagyi külföldit.
2012. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hatóságilag megszabott dinnyeár..oppardon, szóval a cégek önkéntes vállalása kb. három napot élt.
2012. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Az egyik legjobb dinnye, amit ettem, olasz volt. Az igazán jó magyar dinnye 150 Ft/kg-ba kerül még mindig. Ez az olcsó már csak a disznóknak jó.
2012. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem állítom,hogy csak a magyar dinnyéből van jó,de a magyar dinnyéről bizton mondhatom átlagban jó minőségű.
2012. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magyar görögdinnyét vettünk, magyar termelőtől a piacon 98 Ft-ért, Budapesten.
2012. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vettem 98-ft os magyar tescos dinnyét. Olyan xar volt hogy nem bírtam megenni. Felét kidobtam a pitsába.


Most 135-ért vettem dinnyét (honnan van, nem tudom) de ez legalább ehető.

2012. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a magyar dinnye, semmi íze nincs, csak víz.

20 éve olyan édes volt mint a méz!

2012. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csütörtökön vettem 70ft/kg áron magyar dinnyét őstermelőtől. Édes, mint a méz.
2012. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Értem én, hogy patriotizmus, meg támogassuk a hazát, mert ha nem jönnek a zsidók és elviszik a vizet a lopakodóikon vödrökben, de be kellene látni, hogy a magyar föld és éghajlat közel sem világszínvonalú, főleg nem a Jobbik által annyira magasztalt szabolcsi és borsodi talaj. A dinnyetermesztéshez egyáltalán nincs is éghajlatunk, tudjátok honnan származik a dinnye? Nem Görögországból, hanem a Afrikából. Magyarországon ehhez képest hideg van és sok a csapadék.

A valódi dinnye húsa így néz ki : [link]

Azt hiszem a különbség nyilvánvaló.

2012. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amúgy látom megértettétek a kérdés lényegét.... első válaszoló is, nagyon okos, csak az értelmezéssel vannak gondok (ha jól látom)

Kérdező: azt kérdezted ugye, hogy miért adják a dinnyét 99forintnál olcsóbban, amikor úgy volt, hogy az lesz a minimum ára, igaz?

2012. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!