Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hátrány Magyarországon...

Miért hátrány Magyarországon magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

A kisebbségeknek több joguk van. A magyarokat jobban sulytjak büntetésekkel adókkal stb.

Miert van ez?



2012. aug. 4. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Milyen adó az, amiből te többet fizetsz itthon, mint egy szamojéd?
2012. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés viszont érezhetően hátrány ha magyar vagy...
2012. aug. 4. 15:54
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Hátrány szerintem csak az etnikai megkülönböztetésekben van. Például azt, hogy létezik cigánybűnözés, nem akarják elfogadni, hisz minden ember egyenlő bőrszíntől és etnikumtól függetlenül. De ha egy fehér ember követ el valamit egy cigány ellen, azt súlyosabban büntetik, mintha egy másik fehér ellen tette volna, mert az már etnikai bűnözés, vagy mi... érdekes, ilyenkor hol marad az egyenlőség?

De ez nem csak nálunk probléma, pl az Egyesült államokban is hasonló a helyzet mondjuk a négerek büntetőjogi elbírálása szempontjából.

2012. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne hátrány? Ez hülyeség! Aki tisztességesen dolgozik, az ugyanolyat sokat is adózik akkor is ha magyar, és akkor is ha nem. Nincs nagyobb adóterhed azért mert magyar vagy. A gond ott van, hogy sok az ingyenélő, és őket a tisztességesen adózóknak kell eltartaniuk!
2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

A jog alkalmazás miatt, nameg mert a magyarok szarnak egymásra, és iszonyú irigyek mindenkire, még a sajátjaikra is!


A magyarnál még mindíg a na majd én megmutatom meg a nekem meglegyen a többi le van szarva el működik, hát ezért!


Önző kicsinyes nép! Az amerikai az ugyanilyen, csak az a különbség hogy nekik könnyebb elférni egymás mellett egy akkora kontinensen!

2012. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Sz1u ***** válasza:
48%

Kérdező!


Gondolom szívesen cserélnél bármelyik magyarországi kisebbséggel, ugye?


Egyszer azt mondjátok, hogy tele vannak a kisebbséggel a börtönök, most pedig azt mondod, hogy a (fehér)magyarokat jobban sújtják a büntetéseknél. Hogy van ez?


Mondj légyszi egy példát (ezzel kellett volna kezdened), amiben a (fehér)magyarokat hátrányban részesítik!

2012. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
sújtják
2012. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

"Sok az ingyenélő, és őket a tisztességesen adózóknak kell eltartaniuk!"


Te nem tudom ezt mire alapozod!

Én baromi sok adót befizettem már életem folyamán, de amikor nekem kellett volna segítség, ha nincsenek hozzátartozóim gyakorlatilag ott fordultam volna fel!



A világon senki sem tart el, ha segítségre szorulsz!


A rengeteg hivatalonokot meg közalkalmazottat meg a feleslegesen elherdált dolgokat tartják el az adókból, meg az adósságok kamatjait! A legtöbbet meg egyszerűen szétlopják, és kiviszik offshore-okon keresztül,

Meg puszira odaadják külföldi tőkéseknek, hogy jöjjenek ide munkahelyet teremteni!


Ha a kórházak, hajléktalanszállók annyi pénzt kapnának mint amennyit azok szereznek akiket felsoroltam, akkor mindenki kaviárt zabálna füstölt lazaccal!

2012. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

"Egyszer azt mondjátok, hogy tele vannak a kisebbséggel a börtönök, most pedig azt mondod, hogy a (fehér)magyarokat jobban sújtják a büntetéseknél. Hogy van ez? "


Úgy van ez gyermekem, hogy a cigányokat bár kevésbé büntetik, de közülük jóval többen és jóval súlyosabb bűnöket követnek el.

2012. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Sz1u ***** válasza:
26%

16:09


"Úgy van ez gyermekem"


Már eleve rosszul kezdted. Mi az, hogy "legyermekezel"? Ezzel azt akartad kifejezni, hogy a frankó, a tutti, az örök igazság Nálad van? Hááát, nem nyert hangszórót!



"a cigányokat bár kevésbé büntetik, de közülük jóval többen és jóval súlyosabb bűnöket követnek el."


És ezt Neked melyik jobbikos szemináriumon mondták? Mutass nekem légyszi valami hiteles forrás (a kuruc-féle "hiteles" források kizárva)!

No, meg persze pl. a móri gyilkosságok, valamint a cigánygyilkosságok azok teljesen fajsúlytalanok... azok magától értetődő cselekedetek, ugye?

2012. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!