Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan úgy látják, az EU-tagság...

Sokan úgy látják, az EU-tagság nem jó, ezt az Osztrák-Magyar Monarchiához hasonlítják. Miért? Ezt csak a jobbikosok állítják vagy tényleg van benne valami?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Az OMM. alatt legalább fejlődött az ipar-gazdaság.Habár ott is nem kívántak voltunk,de szükségük volt ránk.Magyarán ne sírjátok vissza.Az EU hajóján csak gályarabok vagyunk.
2012. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Le tudnád részletesebben írni, miért rossz az Eu-hoz tartozni?
2012. aug. 5. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok jobbikos, nem hasonlítom a jelent a múlthoz, de én sem látom jónak magunkra nézve az EU-t.
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

"Sokan úgy látják, az EU-tagság nem jó, ezt az Osztrák-Magyar Monarchiához hasonlítják. Miért?"

Jobbikos elme, ne várj racionalitást.


"Ezt csak a jobbikosok állítják vagy tényleg van benne valami?"

Biztos vagyok benne, hogy nem csak a jobbikosok állítják. Mondjuk az is tény, hogy az OMM alatt modernizálódott az ország, stb...

2012. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Melyik a nagyobb: a jó vagy a rossz oldala?
2012. aug. 5. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A rossz!
2012. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mindenképpen erősebbek vagyunk együtt a többi országgal, mint egyedül.
2012. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért rosszabb az EU-nál.

Tudod a monarchia idején a nemzetiségeket hangolták folyton ellenünk.Mert a magyar lelket megbomlasztani nem tudták,mivel akkor nem volt média-nyugatizmus...

De az EU alatt csak mocskolnak minket és elhitetik az emberrel a magyar egy rasszista-idegengyűlölő-vesztes nemzet.És igen is hatásos,mert akkor nem jönnének ki ilyen kérdések ha nem így lenne.

2012. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valóban ha kilépnénk most akkor mélyebbre szállnánk mint most.Kicsi ország vagyunk gyenge gazdasággal ezért kellenek társak ehhez.Mert ha nem lépünk(ki) időben velük süllyedünk.És a történelem megmutatta a magyarnak milyen is együtt süllyedni a nagyokkal.
2012. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Mivan? Még ha a csehek mondanák ezt, esetleg a horvátok...

Tipikus "azt se tudom miről beszélek, a lényeg hogy a szavazóknak tetsszen" Jobbikos szöveg.

2012. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!