Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyát meggyőztem, hogy tanuljo...

Anyát meggyőztem, hogy tanuljon meg vezetni, de szörnyű álmom volt ezzel kapcsolatban. Nem tudom mit tegyek! Most beszéljem le róla? - magam sem tudom

Figyelt kérdés
Anyát már régóta győzködöm, hogy tanuljon meg vezetni, de nem akar, mikor végre már majdnem beleegyezett, nekem aznap este egy szürnyű álmom volt, hogy anya megtanult vezetni, és karambolozot és meghalt!!Rettenetes, nem tudom hogy erőltessem-e ezt a vezetés témát? Pedig én akartam a legjobban hogy tanuljon meg vezetni, de mostmár nem is tudom mit tegyek.

2012. aug. 15. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne beszéld le, ez csak álom volt, nyugi!
2012. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
te megálmodtad a jövőt meg fog halni ha megtanul vezetni napról napra durvábbat álmodsz majd te is karambólzól
2012. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!