Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a "csodálatos magyar szurkolókról"?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 18. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Úgy gondolom hogy ők nagyobb károkat okoznak Magyarországnak és annak megítélésének mint a zsidók. (pedig azokat sem komálom)
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanolyan primitívek mint a romák.
2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Zsidózni csak primitív emberek szoktak, akiknek max. 8 általánosuk van és olyan buták, mint egy marék föld. Úgyhogy nem is csodálkozom a videón látottakon
2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Primitívek, ennyi. Nem gondolom, hogy különösebben foglalkozni kéne ezzel.
2012. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A magyar foci olyan siralmas, hogy akik képesek kimenni egy meccsre, azok csak azért teszik ezt, hogy provokáljanak, ordítsanak egy jót, kiéljék a mindenféle komplexusaikat. Magát a játékot pont leszarják. Mindenesetre olyan fokú primitívséget ritkán látni, mint azon a videón.
2012. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Primitív barmok. De szerencsére a szurkolótábor elenyésző kisebbségét adják. :)
2012. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Én az itteni kommentek után fogom a fejemet.
2012. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én az itteni kommentek után fogom a fejemet.

"


El lehet menni.

2012. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Legalja.
2012. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%

"El lehet menni"


A mai demokráciát hallották.Ha más a véleményem a dolgokról elmehetek a fenébe,ez igen.Nincs más lehetőség szeretni kell a zsidókat,nem lehet saját gondolkodásom,az ki van zárva.Azt kell csinálnom amit mondanak,azt kell elhinnem amit mondanak,ez a mai világ.Torkunkon nyomják le a hazugságokat,de nem lehet ellenkezni.Kedves hozzám haosnló gondolkodású emberek,ez van,törődjünk bele,kettős a mérce.Ha engem le büdös paraszt magyaroznak,akkor az nem rasszizmus,de ha én büdös zsidózok,akkor náci,rasszista,fasiszta vagyok.Tessék megköszönni a mai médiának,újságoknak,hazugsággal teliírt történelemkönyveknek.Jah,és hogy az előttem hozzászóló emberkéknek üzenem(én nem hordom el őket mindennek mert más a véleményük)ne csak az iskolapadtól várják a megváltást,mert ott csak a szájába rágják a dolgokat,hanem legyen saját véleményük is a dolgokról.Mert ha valakinek 8 általánosa van,azzal mi a baj?Az hogy nem megy tovább egyetemre,főiskolára hogy teletömjék az agyát minden hülyeséggel?Vagy ha valaki akarna is,akkor meg nincs pénze továbbtanulni?Nem az egyetemen fogod megtanul azokat a dolgokat,amik egy élethez kellenek.

Jöhetnek a minuszok.


Egy rasszista náci nyilas vadállat.

2012. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!