Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking with Beasts (Azok a...

A Walking with Beasts (Azok a csodálatos ősállatok/Ősállatok között) részeit keresem, magyar nyelven, de se a boltokban se a neten nem találom. Esetleg ismertek egy boltot, ahol kapható?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy "verziót" csak hiányoznak belőle jelenetek,ezért kutatok tovább.

Ha már itt tartunk,akkor a Walking with Monsters-re is kíváncsi lennék,mert azt de főleg nem találom,még letöltést se,semmit.Nem vagyok nagy kalóz inkább gyűjtő,ezért örülnék,ha valaki egy bolt nevet tud mondani.


2009. nov. 11. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Boltokban még nem láttam, de indavideo.hu-n felvan töltve, de ott az a címe, hogy Ősállatok között, mert az a discovery channel verzió, de abból a verzióból kivágnak részleteket. Pl: a deinotherium rátámad az australopithecusokra, basilosaurus öl meg egypár cápát. Vagyis a legjobb képsorokat vágják ki, ami szerintem egy nagy hülyeség. De ha már nagyon sóvárogsz utána attól még ellehet viselni.
2011. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha figyelné, a kérdező azt mondja h ezt a verzót látta de hiányoznak jelenetek. Amúgy az eredetinek Azok a csodálatos őslények, és nem ősállatok a címe. 2-szer adták a tv2-n, de azóta még nem láttam. Nemtom mi értelme megvágni és új nevet adni neki ):(
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!