Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az olimpiai érmekért kap...

Az olimpiai érmekért kap valami pénzt az ország, vagy csak bőségesen jutalmaznak mert többek szerint megérdemlik?

Figyelt kérdés
Mások többet tettek az országunkért több rendszert végig dolgoztak több évtizeden keresztül ráment az egészségük nyugdíjas korukra meg kapnak egy minimális összeget.
2012. aug. 18. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, csak itt a "kapás parasztok" azok a sportolók, edzők és kisegítők, akik hajnalban kelnek, hogy az uszodában, páston, tornateremben kezdjék napjukat, a semmittevő birka nép (akinem nem inge) képviseli az urakat, csak azokkal ellentétben dolgozni nem hajlandó.

Aki tényleg dolgozik, az szerintem nem olyan véleménnyel van ezekről a sportolókról, mint te, mert egy kis élettapasztalattal lehet sejteni, mi munka áll ezen sikerek mögött.

Azt meg még mindig nem értem, hogy kinek akarsz munkát teremteni - aki akart, az eddig is tudott dolgozni, csak éppen az általad is említett szharlapátolás nem mindenkinek van kedvére.

2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne az olimpikonoktól sajnáljuk sztem a pénzt...ha belegondolsz örömet okoznak a népnek stb és nem kis munka kell ahoz h olimpiai bajnok legyen az emberből
2012. aug. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt van néhány összesített adat:


A sportszövetségek számára az elmúlt 5 évben olimpiai felkészülésre biztosított támogatások a következőképp alakultak:


2008: 1 810 000 000 Ft

2009: 1 068 000 000 Ft

2010: 1 857 000 000 Ft

2011: 2 107 100 000 Ft


[link]

2012. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!