Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja jobban tudni egy...

Miért akarja jobban tudni egy ATV-n cseperedett áll liberális azt hogy milyenek a Jobbikosok mint egy Jobbikos?

Figyelt kérdés

Nevetségesnek tartom.

Én személyesen tagja vagyok a Jobbiknak.

Persze nem valami hü de aktív, de a választások alkalmával és más szervezések esetén ha megkeresnek segítek.

Az az, a Jobbik helyi szervezetét belülről ismerem, sőt a törzsszavazóit is. Nem állítom hogy nincsenek begőzölt mandulák, de messze nem az a jellemző. Sok fösulis és fiatal diplomás barátom van szervezeten belül, és hatalmasakat hahotázom az itt kommentelő ATV -n cseperedett hozzászólásokon. Kb szinte semmi nem igaz a Jobbikosok általuk leírt illusztrálásával kapcsolatban.

Szóval nevetséges hogy a magát liberálisnak valló emberek a ballíb sajtó alapján állítanak mércét.



2012. aug. 20. 20:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Még annyit.


A Jobbik megjelenése előtt Fideszes voltam, hasonló elkötelezettséggel, és kb az agyamentek aránya egál.

2012. aug. 20. 20:48
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

A legtöbben saját élményeik, tapasztalataik alapján ítélkeznek. Én is ismerek Jobbik-tagokat. Van köztük olyan, aki helyi vezető, és képviselőjelölt, közben egy külföldi multinál dolgozik magas pozícióban, és drága autóval furikázik. Tolja a "kizsákmányoló nyugat" szekerét, jól él belőle. Az ilyenre mondják azt, hogy bort iszik és vizet prédikál.


A jobbik szimpatizánsok, akiket ismerek, egytől-egyig olyanok, akik többre szerették volna vinni az életben, de ehhez semmi szorgalmuk nem volt, és csupán a külvilágban tudják megtalálni az okot. Utálnak mindenkit, ez élteti őket. Nem kell ahhoz ATV, hogy az ember megítélje az embertársait. Elég nyitott szemmel szemlélni őket, és elgondolkodni az általuk képviselt értékrenden.

2012. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

""A legtöbben saját élményeik, tapasztalataik alapján ítélkeznek. Én is ismerek Jobbik-tagokat.


Még is hányat?


""Van köztük olyan, aki helyi vezető, és képviselőjelölt, közben egy külföldi multinál dolgozik magas pozícióban, és drága autóval furikázik. Tolja a "kizsákmányoló nyugat" szekerét, jól él belőle. Az ilyenre mondják azt, hogy bort iszik és vizet prédikál.


Nem értelmezhető a butaságod!

Az hogy valaki egy rendszerben tevékenykedik mert dolgozni csak kell, de látja a rendszer hibáit amit szóvá is tesz, az nem az a buli amiről írsz.


"A jobbik szimpatizánsok, akiket ismerek, egytől-egyig olyanok, akik többre szerették volna vinni az életben, de ehhez semmi szorgalmuk nem volt, és csupán a külvilágban tudják megtalálni az okot.


Itt vagyok én.

Építész vagyok.

Belsőépítész, energetikus, és könnyűszerkezet kivitelezői szakvizsgával, és nézek ki a fejemből, hogy mi is van.

Velem mi is a baj? De említhetnék sok sok olyan barátom példáját akik hasonló cipőben járnak.


""Utálnak mindenkit, ez élteti őket. Nem kell ahhoz ATV, hogy az ember megítélje az embertársait. Elég nyitott szemmel szemlélni őket, és elgondolkodni az általuk képviselt értékrenden.


Az a véleményem hogy pontosan te utálsz mindenkit, és a frusztrációdat a jobbikosokon akarod elverni.

Aki ennyire egy sepenyőbe köpköd az nem normális.

Az pld hogy én elmondhatom hogy sok maszopos barátommal is jó a kapcsolatom, sőt még politizálni is képesek vagyunk és persze vannak tulkok is azon a fertályon egy reális érték kép. Te viszont egy fertőzött ember vagy.

Mond meg, hol találkozol sok jobbikossal hogy ennyire kész véleményed van?

2012. aug. 20. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Te kérdező jobban hiszel egy rajzfilmnek, mint az elmúlt 110 év közgazdaság kutatóinak.

Mond meg nekem, hogy a jobbik miért állítja magát jobboldalinak, mikor a programja Magyarországon a leginkább baloldali konzervatív politikát folytatja a munkáspárt után?!

2012. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Te kérdező jobban hiszel egy rajzfilmnek, mint az elmúlt 110 év közgazdaság kutatóinak.

Mond meg nekem, hogy a jobbik miért állítja magát jobboldalinak, mikor a programja Magyarországon a leginkább baloldali konzervatív politikát folytatja a munkáspárt után?!


De mitől balos?

Erre adnál választ!



Az hogy nem neoliberális az 100%, sőt nagyon is jó.

De az vicc hogy aki nem a vadkapitalista globálnyik gazdasági elveket vallja az csak balos lehet.

Teljesen elferdített ideológiai szemüvegen keresztül nem lehet véleményt alkotni. Nem a tőkével magával van a baj, hanem azzal hogy mintha csak azoknak a tőkéseknek lenne a paradicsoma az országunk akik velejükig iperialisták.

A tőkés társadalomnál jobbat még soha nem sikerült létrehozni, kreálni, de sokféle tőkés rendszer létezik.

Aki ezt nem képes megérteni az képzeli csak hogy van a kapitalizmus és a kommunizmus és a kettő között csak egy vonal.

2012. aug. 20. 21:29
 6/24 A kérdező kommentje:

"Te kérdező jobban hiszel egy rajzfilmnek, mint az elmúlt 110 év közgazdaság kutatóinak.


Még annyit.

Tudod a neoliberalizmus egy olyan rendszer ami a nagy és erős gazdaságok számára a megfelelő. Ők azok akik a rendszerből fakadóan az impérium szerepét kapják.

Sajnos a kis és erőtlen gazdaságok ebben a közegben a gyarmat című leosztás részesei lehetnek csak.

Nekünk messze el kell kerülni azt hogy a rendszerelemünk része lehessen. Nyilván számolni kell a neolíb és a globális kapitalizmussal, de a számunkra kedvezőtlen hatásokat ki kellene szűrni a lehetőségekhez képest, és nem hagyni sodródni magunkat a folyamatokkal.

2012. aug. 20. 21:34
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszed azért van a multicégeknek ilyen hatalmas terük a magyar gazdaságban, mert az emberek agyát átmosta a balliberális média?!

Tévedsz! A multik olcsóbban jobbat és gyorsabban szolgáltatnak. Ennyi a titok.

A válaszd a hazait ezen nem sokat segít!

Azok a helyek ahol hozzák a színvonalat, és nem 600 forint egy liter olaj a tescoval szemben ugyan olyan működőképesek.

Miről beszélünk?! Neked például mi a bajod a multikkal azon kívül, hogy Jobbikos vagy és ez szerinted hozzátartozik a pártmunkához, hogy szidni kell, mint a lovat?!

2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Különben Észak-Korea az egyetlen hely a földön ami nem engedte se ki se be a multikat.

Ugye milyen jól élnek?!

2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

""Különben Észak-Korea az egyetlen hely a földön ami nem engedte se ki se be a multikat.

Ugye milyen jól élnek?!



Annyira tipikus vagy!

Vagy fehér vagy fekete.

És 100% hogy a sokszínűséget kedvelő liberálisnak tartod magad.


El sem tudod képzelni hányféle gazdasági felfogás mentén létezik a kapitalizmus, ahogy azt sem vagy képes a jelek szerint megérteni hogy nem azzal van a baj hogy vannak itt multik, hanem a túlzott dominanciájuk a káros.


De hogy visszakérdezzek.

Hol van olyan kapitalizmus ahol csak a külföldiektől és a nagytőkétől várnak mindent?


Kb valami 80as évekbeli d-amerikai ország jut eszembe akiket teljesen lenullázott az USA nagytőke.


Az jobb mint é-korea?

2012. aug. 20. 21:48
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

A válasz a kérdésedre nagyon egyszerű!


Hányszor mondtad meg hogy milyenek a liberálisok? Pedig te meg jobbikos vagy...

Na most ha te megmondhatod vagy a jobbikos fejesek megmondhatják a TV-ben hogy milyenek a melegek, cigányok, zsidók, liberálisok(!!) stb

Akkor ugyan ez fordítva miért háborít fel??

Hogy nem igazak szerinted?

Miért?

Téged érdekel hogy igaz-e amit te állítasz fordítva???

Na ennyit erről...

2012. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!