Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és hungaristák,...

Jobbikosok és hungaristák, mit tennétek ha kamasz illetve felnőtt gyereketek?

Figyelt kérdés

Meleg lenne és 1 éve lenne komolyabb párkapcsolata?

Részt venne a meleg felvonuláson vagy a meleg olimpián!


2012. júl. 1. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
47%
Elnevezném Don Giovanninak.
2012. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Komolyabb választ szeretnék, bár az jön hogy az én gyerekem nem lehet az......
2012. júl. 1. 21:45
 3/66 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon nem nézném jó szemmel a dolgot. Igaz még nincs gyerekem de már tervezzük. Sok olyan ember van aki direkt divatból adja ki magát melegnek pedig vannak olyan melegek akik alapból ilyenek és nem csak divatból csinálják de ez kb 10 emberből 1.
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
40%

Nem örülnék ha a fiam meleg lenne, de a nevelésben is biztos rájátszott, hogy meleg lett. Am nem vok jobbikos, de azért leírtam.


Yupiter

2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:

És nekem sincs még gyerekem.


Yupiter

2012. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Nincs divat meg, sőt el kell mondjam divat heteroszexuálisok vannak, pontosabban olyan heteroszexuálisnak valló férfiak, akik valójában biszex és homoszex vágyakkal küszködve, egy nőt vesznek el, de titokban eljárnak férfiakhoz szexelni :)
2012. júl. 1. 21:48
 7/66 A kérdező kommentje:
Társadalmi nyomásra mindezt.....
2012. júl. 1. 21:49
 8/66 anonim ***** válasza:
21%

Naja, a társadalom egy napon becsengetett az ajtójukon, és nyakon fogva ráncigálta el őket, hogy megdugjanak egy nőt. Nagyon hihető.


Amúgy ilyen melegolimpiás felvonulásos mókákon a kölyköm akkor venne majd részt, ha már nem én adok neki enni, meg nem használja a nevem.

2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Na ja, szülők mondanák neked egy kisvárosban, hogy jaj de jó lenne unoka, meg hogy nézz rád a csaj, meg hallja hogy fúj búzik akkor pláne hogy megházasodik, ha csak el nem megy a fővárosba...
2012. júl. 1. 21:55
 10/66 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is mondták már, de ennek hatására még mindig nem vagyok házas, és még hetero is vagyok. Ez hogy lehet? Szinte lehetetlen! Pedig elviselhetetlen a társadalmi nyomás! Búúhhhúúúú!
2012. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!