Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek jobbikosok...

Mi a véleményetek jobbikosok ezekről az előadókról?

2012. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Jobbikos, csak Jobbikra szavaztam, de egyébként semmi. Nem itt rontják a levegőt.
2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Placebo idén fellép a Sziget Fesztiválon :)
2012. júl. 8. 23:12
 3/41 A kérdező kommentje:
David Bowie, Placebo és Dana Internatonalról kérdeztem.
2012. júl. 8. 23:19
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Sosem hittem abban, hogy valaki attól lesz Jobbodali, hogy néger zenét hallgat vagy kannás bort iszik, és abban sem hogy valaki azért tenné ezeket mert jobboldali.
2012. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
70%
Jobbikosok nem beszélnek idegen nyelveket, csak magyar zenét hallgatnak, teljesen felesleges ilyeneket kérdezni.
2012. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Vajon ha David Bowie biszxként 2 gyereke van 2 feleségétől akik közül első biszex volt, és placebo énekese biszex és neki is van gyereke, és a bassusgitárosuk meleg akkor mi van?
2012. júl. 8. 23:22
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

"David Bowie, Placebo és Dana Internatonalról kérdeztem."


Rendben. Dana zenéje tetszik.

Ne gyere azzal hogy zsidó! Zenéről beszélünk.

Értem én hogy a politika témakörbe írtad, de szerintem a zenének továbbra sincs köze a politikához :)


A többi nem jön be.

2012. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Annyival kiegészítem, hogy a 90-es években a Depeche Mode-ot nagyon szerették a rasszisták, ami tök vicces volt, mert a DM konkrétan antirasszista szövegeket írt, csak nem értették a skinheadek.
2012. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

"Jobbikosok nem beszélnek idegen nyelveket, csak magyar zenét hallgatnak, teljesen felesleges ilyeneket kérdezni."


Beszélek angolt, valamilyen szinten talán még oroszt is, és néhány szót romanit, de azt tényleg csak néhány szót.

2012. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
9: Dana férfi. Így is tetszik? :D
2012. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!