Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a közbeszerz...

Mit szóltok ehhez a közbeszerzéshez? Véletlen Orbán cimborája nyerte meg, az eléggé átlátszót kihírdetést.

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mit szeretnél tudni? Akik már régóta mondják, miért nem szabad általában, jelen esetben pedig különösen, akármekkora hatalmat adni mai magyar politikai párt kezébe, éppen ennek megvalósulásáról beszéltek. De nem hittek nekik.

Akik révedő szemeiket ma is Viktorra vetve haladnak az úton, azok véleménye szintén ismert (ha még nem az azért van, mert még nem jutott el hozzájuk, mit kell gondolni).

2012. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dick Esmen ***** válasza:
68%
Persze hogy véletlen!Csak nem gondolod,hogy országunk bölcs élharcosai tisztátlan eszközökhöz folyamodnak?
2012. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ilyent ***** válasza:
51%
2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

a cég vezetése, igazgatósága nem fidesz-közeli

csak a felügyelőbizottság, az viszont nem irányító

hanem ellenőrző szerv

tehát hamis a cikk

2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ilyent ***** válasza:

4-es

Neked közöd nincs hozzá csak ezt gondolod.

2012. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tegnap 19:45gondolom bele se olvastál.


Ha igen akkor elég naiv vagy.

2012. aug. 23. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Most a kérdéstől és a róla alkotott véleményemtől függetlenül:


eléggé röhejes, hogy csak egyetérteni lehet azzal, hogy igen, ez mocsadék dolog... Ha valaki bejön, és leírja, hogy ez nem egészen így van szerinte, akkor az már kapásból elvakult orbán-fan.


Mondjuk pont ezért is tartunk itt... Ha valaki pofátlan módon mást mer gondolni, mint én, akkor az már elvakult-*démonizált országrontó*-fan...


Tökmindegy, ki és tökmindegy milyen politikát képvisel. És merje valaki azt mondani, hogy ez nem így van! Az már dögölhet is meg -.-'


Siralom, komolyan. És nem csak itt, hanem szinte mindenhol ez van ebben az országban. Én utálok valakit, akkor te is utáld, hiszen a "bizonyítékok" ezt mutatják, vak és idióta vagy, ha nem látod.


Persze, le lehet pontozni nyugodtan. Egy "orbán takarodj"-ot sem írtam le. Múltkor poénból nézegettem 2009-es kérdéseket - mindenki Orbánra várt, és Gyurcsány takarodj volt. Szerintem jó páran, akik most éppen Orbánt utálnak, akkor úgy várták, mint a Messiást.

2012. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!