Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e olyan pozitív dolog,...

Van-e olyan pozitív dolog, amiben egyetértenek a 'jobboldali' és a 'baloldali' emberek?

Figyelt kérdés
A negatívakból van néhány, itt is olvashatunk róluk nap mint nap. Ezért én most a pozitívakra lennék kíváncsi. Idézőjelbe tettem a \'jobbot\' és a \'balt\', hogy ne most vitassuk meg, van-e ilyen ésatöbbi. Jó lenne, ha a hozzászólók a hovatartozásukat is megírnák, pl. jobbközép, balszél vagy fordítva.
2009. júl. 24. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Például a gusztustalan féreg jan slota pártja elleni fellépé. Általában az ilyen dolgokban értenek egyet.
2009. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Én is vadászok erre a válaszra. De sajnos eddig nem találtam olyan pontot, ahol a két fél egyike azt mondta volna a másiknak "igazad van, egyetértek veled" Pedig esküszöm arra fogok szavazni aki képes ezt kimondani.Mert erről ismerhető fel, hogy a célja nem az , hogy a másik "ellenzéke" legyek, hanem, hogy az országot segítse, támogassa. Semmibe sem veszem azt a politikust és vezetőt, aki a saját eszméit kántálja. Megbecsülöm és támogatom azt az embert, aki képes felülemelkedni a meggyőződésén/beidegződésén és elismeri ellenfele/embertársa jó ötletet, azt tudja mondani "hé haver igazad van, én erre nem is gondoltam"
2009. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem a valódi balos emberekkel van a gond.

Egyszerűen vagy a múlt elvakult és megingathatatlan rabjai, egy adag jóleső utópiával és fogalmuk sincs mi is történik 20 éve. Vagy a sikeres áll bal-felsők maszlagától mámorosan és letompulva isszák a neolib essenciákat egy vörös-kékre festett szegfű és dupla galambos mintájú pohárból.

De tudjátok !! Már sokan közülük leharapták a pohár szélét kínjukban és kezdenek rájönni hogy ami benne van az egy nemzetirtó méreg.

2009. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jobboldali és a baloldali politikai álláspontok. Egy jobboldali és egy baloldali potenciálisan egyetérthet minden nem politikai kérdésben, a politikaiakban viszont nem értenek egyet, ezért tartoznak más párthoz. Nyilván van néhány, főleg külpol. kérdés, amikben azonban egyetérthetnek, de igazából ebből sincs sok.
2009. júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Vannak jobb és bal oldali alap értékek és ezek valóban sokszor ellentétesek. Viszont nem egy légüres térben kell politizálni és a gazdaság is beleszól sok mindenbe.

A művészet az lenne ha az adott lehetőségeket, kényszerűségeket figyelembe véve képesek lennének az emberek belátni azt ha néha nekik néha a másiknak kell puhítani az elveiken hogy az aktuális napi keretbe beleférjen az ideális megoldás.

2009. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!