Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért baj nektek, hogy Dörner...

Mért baj nektek, hogy Dörner Gyula fogja vezetni azt a színházat? Mért baj, hogy jobboldali?

Figyelt kérdés

Végre nem egy liberális igazgató az egyik színházban.

Első műve: a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt- lesz. Ez kell szerintem, jobban, mint az erkölcstelen, orális szexes "művek".


2011. okt. 18. 21:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Már a cím is elborzaszt. Nem magyar ember,hanem szélsőjobboldali,uszító náci.
2011. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

"Első műve: a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt- lesz."


Na, mindjárt gondoltam, hogy nem a Horthy-korszakban a jobboldali kormány által vágóhídra küldött 200 ezer MAGYAR katonáról fog írni...

2011. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Mert olyan értékeket közvetítenek amik csípik a baliberálisok szemét. Ez talán az első, de 100% hogy ezzel nem lesz vége. Persze nevetséges hogy sok talán 10nél is több kinevezés volt egyszerre és a nagy liberálisaink hangsúlyozom """"LIBERÁLIS""" még ezt is sokalják. Szóval nekik bár ki megfelelne, csak ne nemzeti, ne jobbos, ne lokálpatrióta legyen, az az csak a liberális az elfogadható. " ennyit a magyar liberalizmusról"
2011. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Hogy aggódnak a zsidók, hogy kicsúszik a kezükből a színházkultúra, művészetek irányítása...
2011. okt. 18. 21:46
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Dörner György.
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%

""<covenant> válasza:


Neked mi a bajod Horthy val?


A korában liberálisabb volt mint az USA!

Az USA ban sok államban pld a négerek nem szállhattak tömegközlekedési eszközökre.

Angliába a tüntető munkás szakszervezetikbe lövettek éles lőszerrel.


Belecseppentünk egy háborúba, és vagy ellenállunk és porrázúznak, vagy csatlóssá vállunk és kihúzzuk amíg lehet, között lehetett váklasztani. arról nem is beszélve, hogy Trianon magába foglalta a lehetőségét a háború térfélválasztásának.

2011. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

"Ez kell szerintem, jobban, mint az erkölcstelen, orális szexes "művek"."


"önnek pedig kívánok ilyen orális szexet, innentől kezdve egész életében"


A könyveben is volt orális szex, de a színpadon csak utaltak rá. Nem szopott le senki senkit.

2011. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk nekem kisebb gondom is nagyobb annál, hogy ki melyik színházat vezeti.
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Olvastad már a pályázatát? Gondolom, nem. Itt elolashatod, igazán nem hosszú: [link]

Először is a keresztneve György, legalább egy kicsit figyelj oda, mit írsz.

Másodszor olyan dolgokat ír, amik egy részéről alkalmi színházbajáróként (évente max. 5-6 alkalommal megyek színházba) is tudom, hogy szemenszedett hazugság.

Ezek után pedig olyan rágalmakkal illeti nagyjából az egész színész szakmát (akire amúgy a pályázat elején hivatkozik mint őt elismerő társaság), amiket sehogy nem támaszt alá. És mivel nem szavahihető, így nem tudom elfogadni, amiket állít.

2011. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

21.51...tudom, alapból olyan a mű, amilyen.

21.52...mi "takarodjunk kárpátia koncertre"...te meg mivel ilyen művelt vagy, majd mész színházba nem?


Valóban György, elírtam, elnézést.

2011. okt. 18. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!