Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2006-os tüntetők miért...

A 2006-os tüntetők miért vannak csőcselékként megnevezve?

Figyelt kérdés

Nem értem, mindenki oda van hogy micsoda birkák vagyunk nem így kéne lennie,ki kellene menni a térre stb...aztán mikor ez megtörténik mint ahogy 2006 októberében is történt akkor mindenki azt mondja,hogy kiment a csőcselék törni zúzni...de akkor 56-ban is a csőcselék ment ki?

Vagy akkor mit kéne tennie a népnek,hogy ne legyünk birkák?Ha kimennek az utcára csőcselék,ha otthon maradnak akkor birkák.A csendes demonstrációkkal meg semmit sem lehet elérni ebben az országban...



2012. aug. 22. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak a csőcselék volt kint, de nekik oroszlánrészük volt a pusztításban. Igen, '56-ban is volt csőcselék az utcán, a békés tüntetők mellett. Nem tudom észrevetted-e, de van egy olyan réteg, amely elég nagy bajkeverő, provokátor és szívesen csatlakozik minden megmozduláshoz, legyen szó akár kormány-ellenes tüntetésről, melegfelvonulás ellen tüntetésrő vagy akármiről. Én saját bőrömön tapasztaltam, mikor egy iskola bezárása ellen tüntettünk: balszerencsénkre éppen akkortájt szivárgott ki a hírös-neves Öszödi-beszéd, egy közeli őstuloknak meg fülébe jutott, hogy mi félpályás útlezárást tartunk, feljött hozzánk 3-méretben legyártott árpádsávos és magyar zászlóval, FIDESZ molinóval meg Gyurcsánytakarodjot üvöltözött, mikor meg hazazavartuk, hogy "bocs, haver, eltévedtél", akkor ő volt megsértődve. Ez a népréteg sajnos a történelem minden szakában jelen volt, az ókor zavargásaitól kezdve a Nagy Francia forradalmon át a mai Magyarországig.
2012. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Mert a kommunistáknak nem tetszett a jobbos tömeg...ENNYI!
2012. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De csak egy részük volt csőcselék és mégis mindenkit annak neveznek,méghozzá pont azok az emberek (általában) akik például az ellen szólalnak fel,hogy nem minden cigány bűnöző mert sok jó is van köztük , de ennek ellenére az összes tüntetőt csőcseléknek nevezik, és egy kalap alá veszik őket holott ők az általánosítások ellen vannak....(ezt csak érdekességként írtam)
2012. aug. 22. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Unokatestvérem boltját betörték a "hazafik", majd kivittek onnan minden értékest...
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az is lehet,hogy csak néhány alkalom szülte tolvaj volt, de lehet ,hogy a "hazafik" voltak.Nem tudhatod,de biztos nem több száz ember ment be és vittek el mindent hanem csak néhány,mégis mindannyiukat elítéled néhány ember tette miatt.
2012. aug. 22. 23:20
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!

56-ba az emberek tudták hogy mi folyik csak nem mertek lépni, a terror miatt.

2006-ba meg az olyan szellemileg sekélyes agyhalottak mentek ki tüntetni, akiknek csak akkor tűnt fel hogy lopják a pénzüket, mikor szemtől pofába hallották egy politikus szájából a tv-ből. (miközben ez évek óta nyílt titok volt)

2012. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Apropó ez egy ékes példa a média általi butításra.
2012. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Csőcselék az, amelyik autókat borogatott, gyújtott fel, valamint rendőrökre támadt. Ez nem októberben történt. Érdekes módon: alig HAT éve történt, és már a hónapra sem emlékszel...
2012. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Én máig nem értem hogy lehet ezt összehasonlítani 56-al.
2012. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

" 56-ban is a csőcselék ment ki?"


56-ban részeg focihuligánok fosztogattak?

2012. aug. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!