Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne bajotok vele, ha Magyaro...

Lenne bajotok vele, ha Magyarországon Nemzeti Kommunizmus lenne? Lényegében a Jobbik politikája, csak mellette mindennek az államosítása, vallás visszaszorítása és határok lezárása.

Figyelt kérdés

Amennyi Jobbik rajongó van, szerintem nem lenne. A Jobbik támogató emberek nagyrésze kommunista mentalitású ember, csak nem tudja magának bevallani, mert a jobboldali propaganda beleszuggerálta a fejébe, hogy a kommunizmus rossz és a szélsőjobboldal legnagyobb ellentéte, holott inkább a legnagyobb cimborája.



Az én véleményem szerint Munkáspárt=Jobbik rasszizmus nélkül, ezért aki egyetért a Jobbik politikájával, de képes túllátni a primitív cigányozáson, zsidózáson, annak a Munkáspártra kéne szavaznia.



2012. júl. 25. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

"Talán dünnyögj egy új mesét,

fasiszta kommunizmusét -

mivelhogy rend kell a világba,

a rend pedig arravaló,

hogy ne legyen a gyerek hiába

s ne legyen szabad, ami jó."

2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ekkora hülyeséget is ritkán olvasni! Előbb nézz átunna a kommunizmusnak, alapjaiban teljesen más eszme.
2012. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

,,A Jobbik támogató emberek nagyrésze kommunista mentalitású ember"


Na, újabb jobbik-szakértő, komolyan, már mindenki jobban tudja, mit gondolunk, mint mi magunk...

2012. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez valaha is megvalósul, és nincs lehetőségem elmenekülni, fegyvert fogok ragadni.
2012. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem lenne, mondjuk én nem vagyok Jobbik rajongó.


Az autoriter kommunistákat se értettem soha, hogyan képzelik, hogy egy erős állam felszámolja magát?

2012. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Látom, van aki képes József Attilát is lepontozni.
2012. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dick Esmen ***** válasza:
Lenne hát!A nemzeti kommunizmus nagyon hasonló a nemzeti szocializmushoz,amiből pedig,ugye,tudjuk mi lett...
2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Most ilyen értelemben elszeditek a földjeimet?

Ebből nem esztek.

Ez egy baromság.

2012. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nemzeti kommunizmus nem létezik.Olyan van,hogy nemzeti szocializmus,vagyis nácizmus.A szocializmusban internacionalizmus van.A szocializmus és a nácizmus valóban hasonló.A nácizmusból kivették az internacionalizmust ls hozzáadták a nacionalizmus,a sovinizmust és a fajelméletet.


A kommunizmus nem lehet nemzeti,mivel internacionalista.A jobbik pedig nem náci,hanem csak nacionalista.Amit te akarsz,az a nácizmus.

2012. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*a szocializmusból kivették az internacionalizmust
2012. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!