Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hátrány magyarnak lenni...

Miért hátrány magyarnak lenni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Voltál már más is, hogy ezt kijelentheted?
2012. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány. Miért lenne az?
2012. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Ha megver egy cigány, azt nézd el neki, mert szegény gyerekkora volt és különben is a te néped nyomja el szegénykét, míg ha te vered meg őt, akkor mocskos rasszista vagy és Brüsszelben azon sápítoznak, hogy mekkora rasszizmus van Magyarországon.

Más dolgokban azért szerencsére még előny magyarnak lenni.

2012. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés?
2012. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Tegyük fel hogy egy üzletbe akarsz kezdeni.


Ha magyar vagy, alig kapsz hitelt, ha kapsz akkor iszonyatos kamatra amit nem lehet kigazdálkodni.

A bürokrácia stb leeszi a fejed.

Az élelmiszer ipari szabályoktól az egyedi gépjármű forgalomba állításon keresztül a HACCP szabályozásig stb stb minden ellehetetlenít.


Ha külföldi vagy.

Otthon a töredék kamatokért jutsz kölcsönhöz amihez az ottani állam is szívesen hozzájárul.

"pld otthon kérsz engedélyt a saját építésű járművedhez és itt csak forgalomba helyezed" Persze az Eu s jogra hivatkozásoddal sem zavarnak el a F ba ha itt eltérnek a szabályok és szigorúbbak. Stb stb


Mire mindent összerax, értelmetlen egy külföldivel versenyezni mert bukhatsz.

2012. aug. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Mert a kormány a cigányok oldalán áll és nem a magyarok oldalán! SOHA TÖBBÉ MSZP ÉS FIDESZ!


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=EEB3IBGaGWE..

2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ennek sem Magyarországon, sem külföldön nem éreztem hátrányát. Igazából nekem is mindegy, lehettem volna hottentotta vagy tadzsik is, ezt dobta a gép.
2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!