Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az öregek választójogát nem...

Az öregek választójogát nem kellene korlátozni?

Figyelt kérdés

Az ország gazdaságára rossz, a nyugdíjasok tojnak rá, ha hiteleket kell felvenni, a lényeg az, hogy őket ugrálják körül, illetve a nyugdíjat emeljék.

Na most, ez nem jó az országnak, a dolgozó népet többszörösen hátrányosan érinti. Még valamivel behízelgik magukat a kormányfőjelöltek, és ennek hatására az rájuk szavaznak az öregek.

Be kellene vezetni egy korlátozást, pl azt, hogy egy öreg szavazata, fele annyit érjen, mint egy dolgozóé.



2012. aug. 24. 16:23
1 2 3
 1/28 Pietrosol ***** válasza:
91%

Szia!


Aztán jöhet a többi:testi fogyatékosok,egészségesek,szegények,gazdagok,cigányok,zsidók,nyugatiak,keletiek,városiak,falusiak...mindenki befolyásolt és a saját érdekét nézi!


Vagy maradjon így és fogadjuk el egymást!

2012. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért annak örülök, hogy az ország nem csak "cukifijúúúú"-kból áll. És ők is csak évente egyszer mernek előbújni.
2012. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Cukifiú. XD Te politizálsz? Az eddig feltett kérdéseidből és az eddig adott válaszaidból, ki nem néztem volna belőled. XD

Egyébként ezt így nem lehet megvalósítani, mert ha ezt megcsinálnák, akkor mindenki más is jönne, hogy jaj én etnikum vagyok, különleges bánásmódot igénylek, többet ér a szavazatom, jaj, én gazdag vagyok, nekem több pénzem van... Nem lehetséges. :)

2012. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 asmosys ***** válasza:
90%
Az Ők adójából fizették a tanitatásod, látszik, kidobott pénz volt.
2012. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek! Azzal a feltétellel, hogy a cukifiú-félék szavazata az "öregekéhez" képest 10 %-ot érjen!!!
2012. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Pietrosol ***** válasza:
68%
Ne bántsátok,lehet,hogy egy éppen formálódó értékrendű tizenéves!Mindenkinek lehetnek furcsa gondolatai!
2012. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Voltál te már élelmiszer-boltban? Láttál már tisztes, megőszült, hajlott nénit kotorászni a pénztárcájában? Hogy pár deka parizeren vitatkozik a hentesnél? Vagy, hogy valami kifőzdében egy kis adag levest kér? Elveszi a maradék kenyeret az otthagyott tálcáról? Mert csak ennyire futja neki? És még ne is szavazzon? Fogjatok le...
2012. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ennyi erővel akkor ne szavazzon az akinek más a vallása, más a bőrszíne és nincs 25-45 között, ez elég hülyeség lenne inkább lehetne egy teszt alapvető dolgokkal például Ki a köztársasági/miniszter elnök? vagy mi a kormánypárt neve? stb, stb, kor szerint nem!
2012. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Te mekkora egy idióta vagy. Neked nincsenek nagyszüleid, vagy talán fullosak és nincsenek rászorulva a nyugdíjra? Tudod ebben az országban, mint mindenki az öregek is szeretnének boldogulni. Ha mi nem lennénk a nagymamámnak, akkor szegény örülne, hogy enni tud valamit és akkor a számláiról még nem is beszéltem. Kívánom, hogy legyél te is nincstelen nyugdíjas. Majd meglátogatlak a Margit híd alatt csövezés közben, és talán még egy kis aprót is hozzád vágok, ha nagyon szépen kéred.

Inkább a sok adócsalótól, sikkasztótól és politikus pereputtytól kéne megvonni a szavazati jogot! Meg az ilyenektől, mint te.

2012. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Az öregek között is vannak sokan, akik nem csak magukra, hanem gyermekeikre, unokáikra is gondolnak.
2012. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!