Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok utálják Magyarorszá...

A magyarok utálják Magyarországot?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert mindenhol azt látom és hallom hogy a magyarok ki akarnak menni külföldre, fikázzák Magyarországot, fikázzák a magyar népet, fikázzák a magyar kormányt (mondjuk az utóbbit megértem), azt mondogatják, hogy csődbe megyünk, nem lesz jövője az országnak, le vagyunk maradva a fejlődésben, rossz az életszínvonal és még sorolhatnám.

2012. aug. 25. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy utálnák Magyarországot, csak szeretnének jobban élni.

Mondjuk csak annyira, ahogy azt 22 éve ígérgetik.

2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos igen, nagyon sokan! Na és csodálkozol? Jó ha van munkája valakinek, a fizetés a béka segge alatt, pedig annyit vagy sokkal többet dolgozunk, mint a külföldön élők! Előre tervezni, családot alapítani mire? A kopasz seggünkre? Na nem!!!Persze mindenki nem mehet ki, nem tud, vagy nem akar már a kora miatt, meg a nép már belefáradt talán a lázadásba is! Birkák vagyunk, hát akkor nyírjanak, ha hagyjuk !!!! A cigány egy élelmes nép mindent megtesz hogy jobb legyen neki és akormány segíti őket, rovásunkra!!!Ha nincs neki, lop rabol gyilkol, megteheti de a buta többség még ezt sem meri megtenni, nemhogy elkergesse a kormányt!
2012. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dick Esmen ***** válasza:
63%
Nem.A saját hazáját nem utálhatja egy normális ember.
2012. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen nem az országot utálja az ember,hanem azt ami itt folyik.Életemben először én is idén többféle ünnepre nem mentem el,mert nem érdekel.Haragszom erre a rendszerre,haragszom erre a nyomorra,erre a kilátástalanságra,a törvényekre,a csillagászati élelmiszer árakra,a megfizethetetlen rezsiköltségekre,a szégyelnivaló fizetésemre,arra,hogy be kell osztanom minden fillért.Tehát elegem van az országból.
2012. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mégis, hogy útáljanak egy másik országot, amit nem is ismernek?
2012. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Sokat beszélgetek ismerősökkel erről.

Én például tömeg-közlekedni utálok nagyon, magyar emberek tömegével egy légtérben lenni. Sok unott, gyűlölködő fej.


Barátokat, tájakat azért szeretem. Az jó. De a magyar massza már nem annyira.


Jelenleg azt számolgatom, hány évet dolgozzak külföldön, hogy utána normális egzisztenciát teremthessek itt magamnak.

2012. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Csak a nyomort meg az összes nyomorult politikust utáljuk,de őket aztán nagyon.
2012. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját hazámat hogy utálhatnám?

A bennük élő sok hülye embert inkább:múltkor is a buszon csak úgy fel lökött egy pali és még neki állt feljebb mert visszaszóltam utána.Na mind1

Amúgy miért nem lehet normálisan együtt élnünk miért kell állandóan egymás vérét szívni (PL:Munkahelyen)

Ha valami nem sikerül akkor nem a másikon kell kitölteni a bosszút.

Aki meg ellenzi a külföldre költözést az egy panelban akar megrohadni és kuporgatni a sárga csekkre?

ÉN NEM EZT AKAROM!!

Tuti hogy le leszek pontozva de aki lepontoz az majd indokolja meg hogy miért!!!!!!

2012. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!