Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön rá Orbán, hogy a...

Mikor jön rá Orbán, hogy a nem azzal van a gond, hogy az emberek nem akarnak dolgozni, hanem azzal, hogy nincs hol? Vagy ezzel akarja megmagyarázni azt, hogy közmunkán kívül nem tud olyan helyzetet teremteni, hogy munkahelyek létesüljenek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudná, hogy van hol, akkor nem álmodozna egymillió új munkahelyről.
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orbán azt akarja hogy akiknek nincs munka menjenek közmunkára semmi pénzért melózni, ő így képzelte el a munkahely teremtést, azt hogy éhen halnak meg kevés a fizetés őt az nem érdekli sajnos. Én 1,5 vig voltam munkanélküli most 2 hónapja dolgozom fő állásban normális bérezéssel és nagyon nagy szerencsém volt hogy betudtam kerülni protekció meg minden nélkül, se a munkaügyi hivatal, se egyéb állásközvetítő cégek nem segítettek nekem, tehát nagy csoda volt hogy eltudtam helyezkedni és sokan mondták hogy becsüljem meg a helyet mert ameddig ilyen a helyzet ugyanígy nem fogok tudni majd elhelyezkedni sehol. Sajnos ez van normális kormány kellene ide, aki normálisan csinálja a dolgokat, beismeri hogy nagy a gáz megmondja egyenesen az embereknek a szemükbe hogy sajnos ez van megszorítás kell nincs mese és az adó bevételeket nem zsebre vágni, elherdálni mindenféle marhaságra, hanem normális munkahelyeket kellene teremteni itt.
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Ha tudná, hogy van hol, akkor nem álmodozna egymillió új munkahelyről."


Ha elolvasod a cikket, akkor benne van, hogy erről már rég lemondott.

2012. aug. 30. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ogen.

Az emberek nem képesek, a ""nagyok"" meg ugye "offshore"!!

2012. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban az országban él úgy körülbelül 500000 ember (nagy részük cigány ) akinek eszükbe se jut hogy dolgozzanak inkább segélyért állnak sorba és inkább lopnak .


Aztán valóban kevés a munkahely és ha nincsen ismerősöd akkor nehéz munkát találni . De előbb utóbb úgy is lesz munkahelye aki keres . Én úgy 1 év alatt találtam munkát .


De még azt a kérdést is fel kell tenni hogy miért is nincs elég munkahely ? A válasz erre az, hogy nem csak Orbán tehet róla ( nem védeni akarom mert elég sok hülyeséget csinál / csinált ) . De jó pár nagy céget megakadályoztak az úgynevezett "zöldek " és így nem tudtak ide építeni gyárakat . Például a Hankook gumigyártót is megakarták akadályozni mondván hogy mekkora füstfelhők és még ki tudja milyen hülyeségeket találtak ki ami nem igaz . Mert meglehet nézni a gyárat és hogy milyen a környezete ( nincsen füstfelhő és még lehetne sorolni ).


Én úgy látom hogy először ezeket az idiótákat kellene eltüntetni utána pedig kedvező körülményeket kéne nekik teremteni és egyből megoldódna a munkanélküliség .

2012. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Apollo Tyres Indiai gumigyárat is a Fideszes banda üldözte el Magyarországról mondván hogy a gumigyár környezet szennyező. A szocik idecsalogatták a beruházókat a Fidesz meg tűzzel vassal üldözte őket kifelé nehogy a szocik elmondhassák hogy munkahelyeket tudtak teremteni. Sajnos ez a Fidesz igazi arca.
2012. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon is tisztában van vele

de amíg neked az a legnagyobb gondod hogy ne halj éhen nincs erőd leváltani, tűzzel vassal megégeti

és megadni neki ami jár

2012. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!