Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nagy gond van Magyaror...

Tényleg nagy gond van Magyarországon? Elsiklottak mellettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma beléptem kb 2 hónap után facebookra,és tele van orbán ellenes kiírásokkal,viccelek,posztokkal,linkekkel.

Midnenki írja hogy a világ rajtunk csámcsog.

Engem egyáltalán nem érdekelt a politika...

Nem vettem észre változást.

MI VERTE KI A BIZTOSÍTÉKOT? Légyszíves valaki foglalja össze,mert olvasgattam ezt-azt de nem tudom miből indult?


2012. jan. 12. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%

Dehogyis. Csak ezt nyomja a tévé most.

Nem maradtál le semmiről, nem történt semmi, szerintem uborkaszezon van újságíróéknál. Ill. leértékelték a forintot, erre buktak rá. A nép azt szajkózza, amit az rtl klub, meg a blikk ír

2012. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Csupán diktatúra és államcsőd határán keringőzünk.
2012. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok fideszes,sőt a mai gazdaságpolitikáját élesen kritizálom. De azért mindennek van határa. Egyre jobban úgyérzem hogy tényleg gazdasági érdekeket sért a magyar gazdaság függetlenségi elképzelései. Én mint jobbikos arra kérek mindenkit hogy tegyük félre az ellentéteinket és támogassuk legalább ezen az egy területen Orbánt, mert lehet hogy nem lesz több esélyünk.
2012. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem nézek tvt,nem szoktam netezni.. tényleg nem vettem észre én változást,a körök amiben mozgok politika mentesek!

Köszi,hogy írtatok,de légyszi mondjátok meg mi a gond az alaptörvénnyel?(és eddig az miben volt más) és mi lett a forinttal?

2012. jan. 12. 19:48
 5/28 anonim ***** válasza:
46%

Hosszú történet ez, szerintem senki se fogja legépelni neked. Itt a szokásos világvége, mindenki várja a következő választást, hogy egy jót szavazzunk megint.

Szerintem ez az ország több szavazást igényel, kampány időszakban olyan vidám mindenki, elhiszi a sok baromságot.


Hol élsz te, hogy nem vagy képben? Hogy hogy nem nézed a FB-ot, nincs géped?

2012. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%

Még annyit:


Ha most sikerűl elmeszlni a nyugatnak orbánt, és beűltetnek nekünk valami neoliberális formát " akivel úgy néz ki már szemezdetnek" akkor nekünk harangoztak.

2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz hozzápiszkált a "független" MNB-hez, ami valamiért nem tetszik a nyugati zsidó pénzügyi köröknek. Minden más csak rizsa, pénzről van szó. Az illető pénzügyi körök médiája ezt most úgy adja elő, hogy egyik pillanatról a másikra milyen fontos is lett nekik a magyar demokrácia, és mennyire aggódnak most értünk. Most úgy tesznek, mintha érdekelné őket az új alkotmányunk, a demokráciánk, a médiatörvényünk stb. Megmozgattak egy rakás nyugati politikust is, Barossot, Clintonnét és még sokan másokat. A pánikkeltésre a forint meggyengült, de mostanra kezdik belátni, hogy hiába síkítoznak, a befektetőket ők sem tudják átbaxni, úgyhogy a forint most stagnál, ők meg visszább vettek, és most jogi lépéseket fontolgatnak Magyarországgal szemben, amivel megint nem fognak sokra menni, lévén, hogy semmiben sem követtünk el nagyobb törvénysértéseket mint ők. Durván ennyi. Aki szereti a politikát annak érdekes, de amúgy meg le kell tojni az egészet. Verik még magukat egy picit, aztán majd megunják és keresnek maguknak jobb elfoglaltságot. :)
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

"tényleg gazdasági érdekeket sért a magyar gazdaság függetlenségi elképzelései"


Jól látod, gazdasági érdekeket sért, elsősorban pont a magyar gazdaság érdekeit. Amit Orbán csinál ugyanis egy öngyilkos akció. (Gyakorlatilag ami kis piaca van a magyar gazdaságnak, most éppen azt köpi szembe Orbán. Előbb találni kellett volna új piacot, és csak azután szabadságharcot vívni. Egy jó pont Orbánnak: elkezdett keresni, csak éppen egy sem jött be. Ld. kínaiak a nyáron)

2012. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Budapesten élek :)

Szoktam gépezni,pl filmet nézek,vagy valami árucikket olvasok illetve tecnikai fejlődéseknek szoktam utánanézni.De kb ennyi.max ennyi.. :)

Egész nap csak sportolok meg alszom,barátokkal vagyok ilyenek.

2012. jan. 12. 19:54
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

"érdekelné őket az új alkotmányunk, a demokráciánk, a médiatörvényünk stb."


Kár, hogy a médiatörvényt meg az új alkotmányt már hónapokkal azelőtt bírálták, hogy az MNB függetlenségéről akár egy hang esett volna. Bocsi, ez nem jött be :P

2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!