Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire befolyásos Magyarorsz...

Mennyire befolyásos Magyarországon az inuit (eszkimó) kisebbség?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira, hogy már magyar egyetemen is tanítják az inuitok érdekérvényesítő képességét, politikáját, kultúráját.

Már csak tudom, én tartottam az előadást.:)

2012. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viccesek voltak az előző válaszok, jót nevettem viccen kívül azonban...semmi nagyobb befolyásuk nincs olyannyira nincs, hogy Magyarország 40% még hallani se nagyon hallott róluk...
2012. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pro Patria ***** válasza:
43%

Valamint ők nem építenek kaszinóvárosokat Sukorón, meg lakóparkokat Törökbálinton. Katonai repülőgéppel sem repkednek teljes nyugalomban a mi légterünkben.

És nincsenek ott az MNB élén sem, nem adják el a teljes aranykészletünket a világválság előtt.


Ha már irónia, akkor tartok egy kis görbe tükröt...

2012. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az első néhány válaszoló eltúlozta a dolgot.

Azt hallottam, hogy ők uralják a fókahús piacát Magyarországon, de más fontos gazdasági ágazatokban is dinamikusan terjeszkednek.

Szerintetek kell tartanunk tőlük? Körülbelül hányan lehetnek hazánkban?

2012. aug. 31. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Fókahúspiac, aham. Szerinted a lakosság hány százaléka fogyaszt, akár egyszer egy évben fókahúst? Rögtön látszik, hogy mekkora a befolyásuk.
2012. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenesetre elérték, hogy Dánia gyarmatából először autonóm terület, nemsokára pedig független állam legyenek.

1984-ben kiléptek az Európai Unió elődjéből, az Európai Gazdasági Közösségből, példát statuálva, hogy az EGK kedvezőtlen feltételeit meg lehet tagadni. Azóta új szerződéseket kötöttek, amik jóval előnyösebbek az inuitoknak.


Igenis van befolyásuk a magyar politikára!

Állandóan azt szajkózzák, hogy nem lehet kilépni az EU-ból. Grönland kilépett és köszöni szépen boldogul az EU kvótarendszere nélkül is.

2012. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy ők uralják a fókahús piacát Magyarországon"


Hol a repedt faxban lehet fókahúst venni??????

2012. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!