Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kuruc. Info tulajdonosa...

A Kuruc. Info tulajdonosa Amerikából nagymagyarkodik? Kiderítette az index, ki a tulajdonosa!

Figyelt kérdés

Tessék, azt hiszem ez nem is érdemel kommentet: [link]


Amerikából, nyugati fizetésből nagymagyarkodunk? Zsír.


2012. szept. 4. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Attól, hogy ott él, még lehet, hogy magyarabb, mint sokan az országban, ez felmerült már korábban is hasonló esetben. Ezen nem érdemes fennakadni. A cikkeket amúgy szerintem kb 5-6 különböző ember írja, akik szintén akárhol is élhetnek.

Mellesleg nem az index.hu derítette ki.

2012. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

"Amerikából, nyugati fizetésből nagymagyarkodunk?"


Mindenkinek így kellene csinálni. Nem ki kell vinni az országból a pénzt, meg azon ügyeskedni, hogy mit lehet importálni. Ő legalább magyar terméket árul külföldön.

Szerintem az igazi hazaáruló akkor már inkább az amerikai népszava. Ott magyar nevű emberek fölényesen stílusban járatják le az országot.

2012. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Az amerikai népszava szerkesztői meg a kommentelők egy része tényleg nagyon beteg lelkületű, a cikkek 80%-a tömény utálkozás és hazugság.

Azt is le lehetne állítani.


Amúgy az egyik szerkesztő a magyar cionsita blog írója, szóval nem csoda.

Emlékszem, hogy támogatták Kertész Ákost is, minket meg ócsároltak az ügy miatt.

2012. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Én ebben a kérdésben azért nem tudok mit mondani, mert az oké, hogy valaki hazafi, de nekem se tetszik, ha idejön például egy olyan "nagy muzulmán", akit otthon modjuk rég halálra köveztek volna, mert annyira nem tartja be a saját szabályait, itt meg teszi az eszét és megtöri az európai kultúra érintetlenségét. Rómában viselkedj rómaiként. Lehet idejönni, de akkor a bohóckodást el lehet felejteni és tessék felvenni az európai kultúrát.


Amerikában annyival másabb a helyzet, hogy ott a helyi kultúra olyan durván el van hanyagolva, mint sehol máshol a világon. Gyakorlatilag csak a déli vidékeken őrzik a tradíciókat.

2012. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Már megint egy butus balos, de besült ez a kérdés is. Az a lényeg, hogy amit mond vagy mondanak az igaz, felőlem kínából is oszthatja az észt. És inkább ezt csinálja, mint sok ember, aki Magyarországon antimagyarkodik, ahogy előttem is írták.
2012. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
És mi ezzel a probléma??Ő legalább ott is vállalja a magyarságát,jól teszik hogy onnan üzemeltetik,ha nem így lenne,lehet már Kuruc.info sem lenne...
2012. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Úr isten! Milyen undorító ez a köpönyegforgatás! Ha valaki kimegy nyugatra, mert itthon éhen döglik, az hazaáruló, mocskos korcs az itteni jobbosok, turbómagyarok körében. De ha valaki kintről osztja az észt, indulatok szít, gyűlölködik, akkor ő a haza bölcse... No comment. A kuruc egy utolsó szarkupac!
2012. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Tegyük hozzá hogy a kuruc és a Jobbik is 99%-ban elítéli aki külföldről akarja megmondani hogy mi van nálunk!

És a kuruc is a legundorítóbbként azokat írja le akik külföldről p.fáznak bele a belügyeinkbe!


Na most vagy meghazudtolják a saját eddig hangoztatott véleményüket vagy elítélik a csákót!(a csákó meg api 15-ször szemen köpi magát amiért rájött hogy külföldön él:)))))) )


A jobbikot ismerve az ő véleményük úgy forog mint a szélrózsa!

Bizonyára hirtelen kitalálják majd hogy "ebben nincs semmi baj" meg hogy "külföldön még akár magyarabb ember is lehet mint sok itthoni", hogy a "kintről ő láthatja azokat a problémákat amiket mi nem" szöveget!


Miközben eddig a legfőbb szólamuk ez ügyben az volt hogy "kintről ne akarják megmondani hogy mi itt hogy élünk, mit csinálunk"!


Hazug, köpönyegforgató párttól hazug köpönyegforgató vélemény!

2012. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Hozzátenném, azóta kiderült hogy ezt a csákót többször megvádolták pedofiliával!


Nah gratula hogy a sok magyarkodó egy pedofiltól tanulja a magyarkodást!


És akkor csodálkozunk hogy olyan a Jobbik és a sok ide magyarkodó!


Hisz egy ilyentől mit lehet tanulni?


Undorító!!!

2012. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

ma 13:52


És ezt TE fogod nekem előírni? Ki franc vagy te, hogy bármit is megszabj nekem? Erről nem TE, hanem az oldal vezetősége dönt. Neked pedig abba nincs beleszólásod!

2012. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!