Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarorszagon elkelne egy...

Tarak kérdése:

Magyarorszagon elkelne egy libertarianista part? Mi a velemenyetek a libertarianizmusrol?

Figyelt kérdés
Sztem magyarorszagon nagyon azonosulna vele a nep, elvegre az egyik leginduvidualistabb tarsadalom vagyunk felmeresek szerint.

2012. szept. 7. 19:50
1 2
 11/17 szittyatarzan ***** válasza:
társadalmi konzervativizmussal.Hát az maga a sötét középkor:D Akkor a Fidesz ebből a szentpontból neked való!
2012. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az anarchia mióta baloldali? :D Tudtommal pont az a lényege hogy ne legyen kormány, ne legyenek hivatalok, szervezetek stb, hanem mindenki teszi amit akar. Az anarchia alapból nem köthető semmiféle párthoz, alapból nincs benne az a fogalom hogy "párt".

Attól hogy néhány ostoba divatpunk fennhangon leninezik meg sztálonizik, még semmi köze az anarchiának a baloldalhoz. Na persze, majd épp Sztálin bácsi alatt lett volna anarchia :DDDDD hát hogyne! Előbb lősz fel embert gázpisztollyal a Holdra...

2012. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolso: tobbfajta anarchia van, van anarcho szindikalizmus is, BALOLDALI anarchizmus, anarcho kapitalizmus, individualis anarchizmus(mutualizmus). szoval itt nem teljesen igaz a kijelentesed.
2012. szept. 9. 01:49
 14/17 anonim ***** válasza:

szittyatarzan válasza:

"Amúgy meg, az un libertáiánusok keményen konzervatívok pl társadalmi kérdéskében! Abortusz ,drog,meleg téma és stb."


LOLOLOL, hogy te mekkora seggülye vagy, ember. Művelődj már mielőtt elkezded osztani a nemlétező észt, idióta.

[link]

[link]

2012. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 szittyatarzan ***** válasza:
Nincs olyan hogy anrho kapitalizmus te segg!Az anarchizmus =osztály nélküli társadalom!Csak ők másképpen képzelik mind a kommunisták. Ök egyből kiiktatnák az államot és teljes bürokratikus elitet is .
2012. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akár anarchista párt is lehetne csak az a baj hogy tele vagyonk ... (inkább nem íróm le) emberekkel akik még egy diktatúrában is bűnöznének nem hogy egy liberális, libertariánus, vagy anarchista kormány alatt.
2019. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én régen autokrata, diktatórikus voltam, most is ugyan azokat az elveket vallom mint régebben (kommunizmus, erős szocializmus, szindikalizmus gazdaságilag, diplomáciailag pedig szimplán nacionalista, hagyományőrző, nemzeti), csak már egyre libertariánusabban, sőt van aki szerint már anarchistán is. Szerintem igenis elkellene, de nem mindegy mik a tervei, sokak ugyanis a liberalizmust és a homofóbiaellenességet is a genderizmussal azonosítják. Attol függ hogy jobb vagy baloldali, én harmadikutas vagyok, tehát nekem az lenne az előnyös ha nem lenne ha nem lenne ilyen beskatulyázódása.
2020. máj. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!