Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs imperialista párt...

Miért nincs imperialista párt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én teljesen annak a rendszernek vagyok a híve! Miért nincs ilyen párt? Én arra szavaznék!

2012. szept. 9. 13:04
1 2
 11/15 hájaaa ***** válasza:
Kifejtenéd hogy számodra mit jelent az "imperialista párt"? És úgy maga az imperializmus.
2012. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 hájaaa ***** válasza:
42%
Ismerem a wikipediát (amit ugye tanulók szerkesztenek, így néha kerül oda hülyeség is dögivel). Én a te véleményedre voltam kíváncsi, hogy SZÁMODRA mit jelent!
2012. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dick Esmen ***** válasza:
Mert nincs rá társadalmi igény.
2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem látod azt az elképesztő nagy felhívást a Wikipédia oldalán, hogy nincsenek feltüntetve megbízható források?


Az én véleményem szerint már kulturális és gazdasági imperializmus van Magyarországon, csak hál'Istennek senki se tudja itt, hogy valójában mit jelent az imperializmus.

2012. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert nincs megengedve.:)

Egyébként is,ki a franc akar háborúzni?

2012. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!