Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvernének a skinheadek?

Megvernének a skinheadek?

Figyelt kérdés
Japán származású vagyok, hivatalosan vagyok magyar.Magyarországon születtem/nőttem fel, magyar barátaim vannak, magyarul beszélek mindenhol.Nem egyszer futottam már össze skinheadekkel,eddig mindig csak azt kérdezték hogy kínai vagyok-e meg ilyeneket/olyanokat mondtak (tudjátok).Nem értem hogy a romákon kívül a kínaiakat is megverik? Én úgy tudtam hogy a skinheadek valójában nem rasszisták, bár külsőre nem tudom megkülönböztetni hogy melyik a bonehead melyik az igazi skinhead.Egyébként meg a kínaiak itt nem lopnak, nem rabolnak velük mi a gond?mind1 azért érdekel mert rólam mindig azt hiszik..:(A lényeg hogy a romákon kívül ázsaiakat és négereket is megvernek?

2012. szept. 9. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, szerintem biztos, azt nem mondanám, hogy megvernek (olyan is van biztos) de belédkötnének az biztos. Nem lehet ezen kiigazodni, valaki bárkibe beleköt, valaki nem. Én mondjuk csak a cigányokat meg a kampósorrúakat utálom de nem mindet. A többiekkel semmi bajom.
2012. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:/ én nem szeretek általánosítani,régen amikor romákról mondtak valami rosszat mindig mondtam nekik hogy, minden népből van rossz is meg jó ember is,de sajnos sok személyes tapasztalat után már valamennyire megértem a romagyűlöletet. De én pl. nem tehetek róla hogy milyennek születem, most attól hogy máshogy nézek ki, ugyanúgy viselkedek mint egy átlagos magyar.Rossz ember meg minden hol van tudom, de mégis zavar hogy nem tudok nyugodtan az utcán sétálni...
2012. szept. 9. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
A skinheadek nem rasszisták. A maguknak skinheadnek hivő, turbómagyar boneheadek.
2012. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kínaiakkal az a probléma,hogy túl sokan vannak, engem ugyan nem zavarnak, de én sem örülnék neki, ha a végén ők lennének többségben ,senki sem örül a bevándorlóknak.

Inkább 10 ázsiait mint 1 cigányt.

A skinheadek pedig kifejezik,hogy mennyire nem örülnek a bevándorlóknak, a négereket is megverik bár nem értem miért,mert ide csak tanulni járnak a fekák tehát ide csak az értelmiség jön közülük, de ha mondjuk vendégmunkás néger családok jönnének hát az már nem lenne valami jó...mert rájuk már az jellemző mint a cigókra.(lásd.: Franciaország)

2012. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kínaiakkal (vagyis inkább vietnámiakkal) nincs gond, négerből már van pár kötekedősebb fajta, viszont a romákkal oltári nagy gáz van. Főleg vidéken, én éltem pesten, ott vidékhez képest elenyésző amit a cigányok művelnek.
2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Légy büszke mind japán származásodra, mind magyarságodra, az ilyenekkel pedig ne foglalkozz! ha beléd kötnek, esetleg próbáld elmagyarázni nekik (nehéz lesz) az általad fentebb leírt dolgokat, hátha fel tudják fogni.
2012. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Én nem igen hallottam az utóbbi években olyat, hogy skinheadek vertek volna bárkit is. Fura lenne, ha történt volna ilyen, mert az ilyen hírekre lecsap a média, hogy egy kicsit rasszistázzanak.
2012. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Es igen buszke vagyok szarmazasomra es magyarsagomra, olimpian is a magyaroknak szurkoltam, meg amikor kulfoldon vagyok akkor is olyan jo amikor talalkozom egy magyar emberrel es ezert zavar hogy ezek ellenere megsem birjak a kepemet :( szerintem nincs olyan hogy egyik borszin jobb mint a masik, a ciganyokat sem azert utalom mert barnabbak hanem mert a 95%uk olyanok...
2012. szept. 9. 21:19
 9/19 anonim ***** válasza:

kínaiakkal az a "baj", hogy sokan vannak és k.szottul olcsón dolgoznak. Biztos ismered a south park rész: "Elveszik a munkát..."


itthon azért annyira még nem para. Amúgyén is lecserélném a cigókat a kínaiakra ha lenne rá lehetőség. Inkább vegyék el a képzettséget nem igénylő melót a magyaroktól, mint kötekedjenek meg lopjanak.


Japánokkal amúgy semmi gondja a többségnek sem sztem. Csak összekevernek a kínaiakkal.

2012. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
A skinheadek rosszabbak mint a cigányok. Bonehead? Skinhead? Mindegyik köztörvényes bűnöző.
2012. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!