Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is várjátok már az időt...

Ti is várjátok már az időt amikor a mai magyar baloldal "kihal" és felnő a nyugati európai liberális bal oldalhoz hasonló réteg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 10:05
1 2 3
 1/24 yossarian44 ***** válasza:
81%
Kérdező, ez a réteg már felnőtt, a mai fiatalok közül az, aki a baloldalon ténfereg, az már inkább az európai értelemben vett baloldalt és liberalizmus preferálja, mintsem az MSZP-SZDSZ által meghatározott, posztkommunista értelmetlenséget. Kérdés, hogy ennek fog-e párt a közeljövőben megfelelni.
2012. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ahhoz, hogy átvegye a helyét, az előző réteg nagy részének ki kell "halnia", vonulnia a politikából.
2012. szept. 15. 10:12
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem aztán mindegy. De arra fogadni mernék, hogy a jobboldaliaknál az ő "fajtájuk" még gyűlöltebb lesz, mint a mostani számító, pragmatikus baloldaliak, liberálisok.
2012. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Ez már megvan, de nem ér semmit, mert csak hasonló kívülről, de belülről leginkább a Kádár korszak továbbélése, mert olyan családból is került ki ez a sok liberális.

Én sokáig nem gondoltam volna, de most már biztos vagyok benne, hogy nyelvi problémák is vannak itt, mert angolul úgy-ahogy értenek, de a többi nyelven már nem annyira, és ezért nem tudják rendesen lemásolni.

Szóval elméletileg jó ötlet lenne, gyakorlatilag ez a hely betelt és nem is fogják engedni, hogy valaki rendesen csinálja.

2012. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Én azt várom hogy végre kihaljon az egész jobboldal fityiszestől, divatnácistól, ministránsfiúqrogatóstól mindenestől. :)
2012. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Én azt várom hogy végre kihaljon az egész jobboldal fityiszestől, divatnácistól, ministránsfiúqrogatóstól mindenestől. :)" Megértelek kedves hozzászóló

Ha valaki mszps,szdsz-es. Akkor természetesen nem akarja, hogy legyen egy nyugat európai liberális pártunk.

2012. szept. 15. 10:46
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

#6

Én nem mondtam hogy nem akarom, de a jelenlegi jobb oldal eltűnése és egy normálisabb megjelenése sokkal sürgetőbb szvsz.

2012. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Én mindkét csoportosulás kihalását várom....liberális DDD (Drogozzunk-Dugjunk-Dögöljünkmeg!)csoportból már most elegem van.
2012. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

" eltűnése és egy normálisabb megjelenése sokkal sürgetőbb szvsz."

Természetesen egy mszp-szdsz hozzászólás, hogy egy normális liberális párt nem sürgős, ez a te szemszögedből egyértelmű. Rémes lenne, ha 2014-ig felerősödne egy nyugat-európaira nagyban hasonlító magyar liberális párt, igaz?

2012. szept. 15. 11:05
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! Légy szíves jellemezd már, hogy mégis milyen egy nyugati liberális párt! Kíváncsian várom.


Előre is köszöntem.

2012. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!