Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Ti nem érzitek úgy, hogy egyre több az oldalon a kommunizmus-szimpatizáns?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de nem csak kommunizmus. Válságos időkben az emberek a szélsőségek felé fordulnak. A válság elmúltával, pedig mérsékeltebb nézeteket vallanak. Ez normális folyamat.
2012. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Aki netán baloldali, vagy nem rohan ki állandóan ész nélkül az MSZP ellen, és nem azonosul ész nélkül a FIDESZ minden intézkedésével, az még nem kommunizmus-szimpatizáns. Írt itt valaki olyasmit, hogy a kommunizmus fel- vagy visszaállítását akarja?
2012. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nekem még mindig a szélsőjobbosok, jobbosok, konzervatívok vannak többségben.
2012. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy aki nem Fideszes vagy Jobbikos, vagy szimplán baloldali, az az lenne..


Egyébként igen, mostanában feltűntek a "Leninre szavaznék legközelebb" típusú megjegyzések, valaki a SZU Himnuszt élteti, meg sarló és kalapácsozik, sokan lefasisztáznak mindenkit, aki nem baloldali vagy nem utálja kormányt...stb.

2012. szept. 18. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem inkább a jobboldali szélsőségesek tűnnek fel. Kommunisták nem. Kivéve azt az egy-két embert,aki ilyen pártnak a tagja.

Aki nem ért egyet a Fidesszel, vagy a Jobbikkal, az NEM kommunista.

2012. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Komplikato ***** válasza:
93%
Felénk aki állandóan államosítani akar, azt tartják kommunistának. És nem szeretik őket. :D
2012. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A kommunizmus valóban államosítani akar!

És a fidesz is ezt csinálja! A jobbik meg még jobban ezt akarja!

Így szerintem a Jobbikosok nagy része nem tudja hogy kő kemény kommunista elveket vallanak!

Ha így nézzük, hogy a Jobbikosok kommunisták akkor igen, valóban egyre több a kommunista Jobbikos!

2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én mindig úgy éreztem, hogy egyedül vagyok.
2012. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"Írt itt valaki olyasmit, hogy a kommunizmus fel- vagy visszaállítását akarja?"


Rajtam kívül szerintem senki.

2012. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a kommunizmussal talan csak annyi baj lenne, hogy a masok altal megtermelt javakat akarja elosztani . Reagan utan szabadon; ha egy ehes embernek egy halat adsz masnap ehes lesz, ha viszont megtanitod horgaszni ...(ez akapitalizmus)
2013. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!