Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bankokrácia ellen tüntet a...

A bankokrácia ellen tüntet a Jobbik. Mit szóltok? Van, aki ott lesz?

Figyelt kérdés

Itt a hír:

[link]


2009. aug. 1. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen elmennék,csakhát nagyon vidéki vagyok :) úgyhogy itthonról ott leszek lélekben
2009. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
nem semmi, utálom a jobbikot úgy egészében, de ez azért jó ötlet
2009. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

na és vajon mit érnek majd el ők is a tüntetéssel?mint amennyit eddig bármilyen szervezet is elért vele: Semmit.

Én nem megyek, hogy ott a normálatlan vandálok közé kavarodjak ( nem a Jobbikra értem ) hanem a tényleg vandálokra. Elég nekem a kórházban készültségben lenni állandóan a sebesültek miatt, akiket behoznak egy-egy tüntetésről....

2009. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 15:07


Válassz másik pályát.

2009. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

"hogy ott a normálatlan vandálok közé kavarodjak ( nem a Jobbikra értem ) "


pedig ők azok ......

2009. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért a bürokrácia ellen, miért nem a bankok ellen? Kicsit értelmesebben hangzana.

Legközelebb mi ellen tüntetnek? A globalizáció ellen?

2009. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" ma 18:54"


Itt lenne az ideje.

2009. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel arra céloztam, hogy olyan dolgok ellen tüntet, amely a modern társadalmak része.

Tüntetni a bürokrácia, a globalizáció ellen? Mi jöhetne még ezután? Tüntetés az adók ellen, tüntetés a bűnözés ellen, tüntetés a gazdasági válság ellen? Tüntetés az árvizek ellen?

Aki meg a globalizáció ellen akar tüntetni, az kezdje azzal, hogy nem vesz semmilyen külföldi terméket. Banánt sem!

2009. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jobbikos vagyok !

Nem érzem magam szellemi fogyatékosnak, sem vandálnak.

Egyszerűen a nemzeti értékek mentén haladó politizálás és gazdasági fejlődés érdekel. Ha az Mszp-ben vagy a Fideszben találnám meg ezeket az értékeket akkor nem jobbikos lennék.

Ez jó lehetne első lépcsőnek hogy valami változás történjen.

Természetesen igazi változást csak úgy tudunk elérni ha megtámogatjuk a Nemzeti bankot és az OTP-t hogy legyen lehetőségük ember és nemzet barátabb értékek mentén működni. Akkora erők hazánkban hogy hiába a tőke erős nyugati leány bankok erő fölénye ha jó irányt adunk az OTP nek a verseny kikényszeríti hogy ők is hasonló válaszokat tegyenek.

2009. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem a bürokrácia és nem a bankok, hanem a "bankokrácia" ellen tüntetnek. Szerintem is hülye szó ez, és nem tudom, mit értenek alatta; talán bankuralom lenne? De maga a szó nem is olyan lényeges. Az lényegesebb, hogy igenis átütően tiltakozni kellene a bankok gyakorlata ellen, gondolok itt pl a következőkre: a forintárfolyam erősödése ellenére nem csökkentik a devizahitelek törlesztőrészleteit, egyoldalúan módosítható, átláthatatlan szerződéseket kényszerítenek az emberekre, olyan számlavezetési, pénzfelvételi és egyéb díjak vannak, amik a nyugati világban elképzelhetetlenek, és most megkezdődtek a tömeges lakásárveréseket mélyen áron alul. Szóval meg kéne kérni a bankokat egy kicsit tisztességesebb működésre. Jó lenne, ha ezt az állam tenné, de ha nem teszi, más is tiltakozhat, próbálkozhat. Volt már egy ilyen kísérlet, a Karsai-féle demonstráció, de az inkább egy paródiának tűnt. Valószínűleg most a Jobbik se rengeti meg a világot, meg a bankokat hétfőn délután ebben a nagy melegben, de azért jó, hogy próbálkozik valaki.
2009. aug. 1. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!