Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen bűncselekmény fűződik...

Milyen bűncselekmény fűződik a Magyar Gárda nevéhez?

Figyelt kérdés
A ballibek válaszaira vagyok kíváncsi.
2012. szept. 21. 07:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok ballib, de:


- félkatonai szervezet /az mi a fene?/;

- megfélemlítik a szegény dolgos romákat /nem tudnak lopni, rabolni, stb./;

- soha nem követtek el tettlegességet /Gyöngyöspatán mikor visszaköltöztek a cigányok, egyből felpofozott egy cigány nő egy magyar öregasszonyt/;


Na ezeket kellene cáfolnia mindenkinek, aki ellenzi a Magyar Gárdát!

2012. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

Maga a létezése!

Ugyanis törvény tiltja!

2012. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Törvényellenes működés, emberek megfélemlítése!
2012. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

És az nem megfélemlítés, ha egy tíz fős horda beleköt valakibe egy szál cigiért?


Arról minek nem beszélnek, hogy a gárdisták saját pénzből utaztak le az árvíz súlytotta területekre, hogy segítsenek.

Még egy mszp-s faluban is segítettek, mert nem a polgármestert, hanem az embereket nézték. A végén a polgármesternek is megváltozott a véleménye, mert gaz egyenruhás náciknak hitte őket.

[link]


És Gyöngyöspatára is azért mentek, mert hívták őket.

Tippelhettek, hogy kik szedtek hídpénzt azt öregektől, hogy átmehessenek rajta. Segítek, nem tibeti szerzetesek voltak.

2012. szept. 21. 08:04
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

"emberek megfélemlítése!"


Ezt kifejtenéd bővebben?!

2012. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%

"És az nem megfélemlítés, ha egy tíz fős horda beleköt valakibe egy szál cigiért?"

Dehogynem, de ez nem kötődik a gárdához, nem ez volt a kérdés.

"Arról minek nem beszélnek, hogy a gárdisták saját pénzből utaztak le az árvíz súlytotta területekre, hogy segítsenek."

Ez sem bűncselekmény.

Ez mind szép, de attól mégy a #2/5 Időpont ma 07:54 válasz pontos és kimerítő. Annyira, hogy hiába pontozták sokan le, minden további válasz csak felesleges szócséplés.

2012. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
2-es, a feloszlatott társadalmi szervezetben való részvétel csak szabálysértés, nem bűncselekmény.
2012. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%

"A ballibek válaszaira vagyok kíváncsi."


Én nem vagyok ballib...

Ezek szerint nem érdekel a véleményem.

Rendben.

2012. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
A Magyar Gárdát azért záratták be mert rájöttek, hogy ott ahol ők fellépnek a romabünőzők ellen ellen ott a Jobbik 40%-ot erősödik...és ez ugye bár az MSZP és a Fidesz csőrét bőki de hát úgysem mennek vele semmire!
2012. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
A barnaingesek is csupa hasznos dolgot csináltak. Nem értem, akkor ezzel mi lenne a gond, függetlenül attól, hogy egy párt mozgatja-e őket, vagy a hordaszellem.
2012. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!