Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti rasszisták vagytok?

Válasz25 kérdése:

Ti rasszisták vagytok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nem, ugyanis az embereket nem a bőrszín alapján kell megítélni, hanem a viselkedésük alapján. Nyugat-Európában élek, sok fekete van az ismerősi, baráti körömben, mindegyikük tisztességesen dolgozik, adót fizet, stb. Ellenben a kukagyújtogató, tolvaj, rabló, idős embereket megverő "embereket" bőrszíntől függetlenül ki nem állhatom.
2012. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
79%
nem
2012. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
én félek a cigányoktól és nem szeretem őket szóval igen
2012. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Színesbőrű férjem és gyerekeim vannak.

A férjem is és én is egy bizonyos népcsoporttal szemben nagyon előítéletesek vagyunk, bár ez nem a bőrszín miatt van, hanem a rossz tapasztalat miatt.

Amúgy azt a bizonyos népcsoportot egy olyan magyar nőismerősöm is szívből utálja, akinek fekete a férje és a gyerekei is félvérek.

2012. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
szóval a cigányokat mindenki utálja, eddig rendben vagyunk :D.
2012. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok rasszista, színes bőrűek között is sok a rendes arc. Egyedül a cigányokkal tartok két lépés távolságot de nem a bőrszín hanem tapasztalat miatt (személyes tapasztalat hogy csak az alkalomra várnak hogy beléd köthessenek, természetesen sose egyedül). Hogy emiatt csúnya kirekesztő meg rasszista lennék? Teszek rá, változzanak meg aztán beszélhetünk erről...
2012. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok rasszista, mivel nem magát az emberi fajt ítélem el, hanem különböző egyedek/csoportok viselkedését :-D
2012. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Az a kérdés, hogy mi is a rasszista. Ha a genetikai rassz miatti gyűlölet, akkor nem vagyok. De ha egy csoport vált ki belőlem ellenérzést, akik véletlenül 95%-ban egy adott rasszhoz tartoznak, az rasszizmus, akkor igen. Nem az én felsőbbrendűségem, vagy a másik rassz lenézése miatt, hanem tisztán tapasztalatból.
2012. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, tapasztalatom miatt ! Ha nem írnám is mindenki tudná, hogy a cigányok miatt, a viselkedésük váltotta ki bennem és alapból minden tetvest utálok, ha lehet szivatom!
2012. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
A bőrszín nem mindegy,ugyanis,ha fekete az olyan mint a fehér csak sötét.A barna az más.Néger orvos,tudós sok van,de barna(morgye)az aztán semmi.Meg vannak sárgák is,azok is rendesek.
2012. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!