Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen dolog ez ami Kislétán...

Milyen dolog ez ami Kislétán történt?

Figyelt kérdés

Ma reggel megöltek egy cigányt(mit ne mondjak, nem nagyon érintett meg), most hallottam, hogy 100 millió forint a nyomravezetői díj. Mi az, hogy ennyire védjük a cigányokat? Kik ők?! Nem elég már, hogy az adófizetők pénzén élnek?! Bezzeg, ha egy magyart ölnek meg a CIGÁNYOK az nem baj, miért lenne már baj?! Szinte mindennap megölnek valakit a híradó meg csak akkor számol be erről ha fordítva történik. Jól tették hogy megölték.

Lelehet hurrogni emiatt, nem érdekel, de nagyon idegesít!


2009. aug. 3. 18:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem érdekel a válasz, akkor miért kérdezed?
2009. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
44%

"Jól tették hogy megölték. "

a kérdésem:

akkor is ez lenne a véleményed, ha a te rokonodat ölték volna meg?

a véleményem rólad:

szégyellem magam, hogy egy fajba tartozunk...

2009. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
84%
Hát megint egy,aki dolgozni akart.
2009. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom azt a szerencsétlen embert és a gyerekét. Sajnos mindig "dolgos, tisztességes" cigányokról van szó, akiknek se haragosuk, se uzsorakölcsönük nincs. Sajnos aztán derülnek ki dolgok, de arról már nem ekkora a visszhang. És ez mind-mind azért fordulhat elő szvsz, mert ebben az országban nagyon sokmindent nagyon sokan következmények nélkül megtehetnek.
2009. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

védjétek csak őket... mindegyikről egy a véleményem,egy rokonomat már majd nem megölték. a rendőrség tett az egészre, azóta sincs semmi, az elkövetőket nem kapták el. biztos ez is az én hibám:D

(amúgy azt nem tudtam, hogy dolgoznak)

2009. aug. 3. 19:24
 6/59 anonim ***** válasza:
81%
Embert ölni aljasság akár cigány, akár magyar, akár hottentotta. A baj, hogy a cigányok gyakran maguk ellen hívják ki a sorsot, mert képtelenek beilleszkedni a társadalomba. Amióta az eszemet tudom /67 éve/ ez mindig így volt. Nekik egy külön ország kellene, külön /rájuk szabott/ törvényekkel. Érzésem szerint akkor is írtanák egymást.
2009. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem odaírni a kommentembe, hogy 10 éves unokatestvéremet szúrták le majdnem, fél kimenni egyedül az utcára. az a legszebb hogy a támadói azóta is boldogan élnek a szülei pénzén(adó). fizetünk azért hogy fenyegessenek és gyilkoljanak minket.
2009. aug. 3. 19:32
 8/59 anonim ***** válasza:
74%
És azt nem szégyenled,hogy semmi bizonyíték nélkül kapásból rasszista gyilkosság!vagy,hogy már 100 millió a nyomravezetői díj míg a Móri "mészárlásért" csak 25 milliót tudtak felajánlani.Már ki van a tököm ezzel a mesterségesen gerjesztett faji cécóval!Most is mi a fenének kell kihangsúlyozni az áldozatok etnikai hovatartozását,és felsorolni a többi KIRAGADOTT bűneseteket!Vagy ha csinálják akkor csinálják rendesen és minden gilkossághoz,rabláshoz,nemi erőszakhoz, stb mondják el itt cigány az áldozat, itt Magyar,ezt cigány követte el,ezt Magyar,ezt Kínai stb.Én megértem a kérdezőt a hírek igencsak egyoldalúan butítják a népet,és felháborító ahogy tényként közölnek olyan dolgokat amiről fingjuk sincs.\Az is érdekes,hogy minden politikai baki után jön egy ilyen egymásra uszító hír,hogy az emberek egymást marják ne a politikai elitre figyeljenek\
2009. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
39%
a szegíny vídtelen cigányok meggyilkolásakor nem ritkák a 10, sőt 100 milliós nyomravezetői díjak. persze amikor kiderül, hogy nem a rászistá fásisztá húngáristá bákáncsos gárdistákok voltak az elkövetők (mint mindig), akkor hirtelen elkussolnak és az üggyel többet nem foglalkoznak
2009. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
95%

Talán meg kellene várni hogy legyen valami nyom vagy indíték és nem a túlfűtött politika harsogjon az eset alól.

Senki nem tud semmit és már hallom egyrészt a rasszista megnyilvánulásokat másrészt az ó te szegényezéseket.

Mi is lenne ha lenne egy nem felülről irányított rendőrségünk,és a politikusoknak is fontosabb lenne (nem lebecsülve az emberi élet szentségét) de fontosabb átfogóbb problémákra megoldást találni.

Pld a cigányság mostani állapotának megváltoztatása érdekében. Nincs mit rendbe tenni a kis országunkban?

2009. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!