Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg szerinted Gyurcsány...

Jelenleg szerinted Gyurcsány népszerűbb vagy Mesterházy?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb.
2012. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Gyurcsány még úgy is, hogy egy elég megosztó személyiség, több embert tudna maga mögé állítani, mint Mesterházy.
2012. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Komplikato ***** válasza:

Ez marha jó kérdés, az MSZP-nek van sok híve, de szerintem egy csomóan a Mesterházy nevét sem tudják, akkor az MSZP rajongói ő érte lelkesednének?

A DK-ért meg kb. a fene sem rajong, hiszen még semmit sem csináltak, de vannak a Gyurcsánynak is "hívei", ami azért a történtek után számomra érthetetlen.

Ezt azért nehéz összehasonlítani.

A DK támogatottsága az MSZP-hez képest töredék. Hogy mennyire azt nem tudom, mert össze vissza kamuznak az újságok 3-7% közötti DK támogatásról.


Én egyiket sem látnám szívesen a parlamentben, de hát a nagy számok törvénye alapján Mesterházy ott lesz valamilyen formában ...

2012. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert Gyurcsánynak egyénisége, karizmatikája van (az hogy hazudik az más dolog), Mesterházyból meghiányoznak ezek.
2012. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ért a politikához az többnyire azt se tudja ki az a Mesterházy, azért Gyurcsányt ismerik sokan...
2012. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Gyurcsány az egyik legismertebb (negatív) karakter a magyar politikában ,Mesterházy csak az MSZP egyik kirakat bábuja.


Gyurcsánynál lehet hogy a szoci párt népszerűbb ,de Mesterházy kispályás Fletóhoz képest.

2012. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Én tuti fejbe lőném az összes olyat, aki ezen személyek valamelyikére mer szavazni...
2012. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

"Én tuti fejbe lőném az összes olyat, aki ezen személyek valamelyikére mer szavazni..."


Na igen. Ők meg téged lőnének fejbe...


Úgyhogy én már csak egy kávét szeretnék. :-D

2012. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen Gyurcsány.
2012. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
ÁÁ Gyurcsótány még a törpe zOrbán királynál is népszerűbb meg többen ismerik mint ezt a Szarházy Attilát!Ő tényleg csak olyan mint egy lóképű akarom írni jóképű marionett bábu!
2012. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!