Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest miért csak középszint...

Budapest miért csak középszintű város Közép-Európában is (Bécs és Prága, de talán még Varsó mögött is) kullog, holott messze magasan az első lehetne, adottságainál fogva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert büdöspest nem való semmire. Már le kellett volna söpörni a föld színéról.
2012. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Az emberek hozzáállása miatt.
2012. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert Budapest "a liberális város". (Demszky elvtárs szavaival).
2012. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert lepukkant, büdös és igénytelen.
2012. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Míg pl. Bécs és Prága csodálatosan fel újítva és rendben is tartják őket.
2012. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"magasan az első lehetne, adottságainál fogva?"


Szívből szeretem Budapestet, de szubjektív véleményem szerint Bécset azért sosem tudná megelőzni...

2012. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, miben középszintű ezekhez a városokhoz képest? Voltam mindegyikben, és nincs miért szégyenkeznie Pestnek.
2012. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert jópár évtizede csak a saját zsebük megtömésével foglalkoznak a városatyák. A város meg le van tojva...
2012. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"Mert Budapest "a liberális város". (Demszky elvtárs szavaival)."


Szerinted Bécs és Prága nem liberális? Ezerszer szabadelvűbbek, mint Budapest. Budapestet egyébként a külső kerületek húzzák le, ahova a kommunizmus idején rengeteg szabolcsi és egyéb elmaradott régiókból származó embert telepítettek be.

2012. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten születtem,50 évet éltem ott,de most Bécsben dolgozom

innen hazatérve-havonta- látom mi a baj,a sok koszos elhanyagolt utca,játszótér,amit egyszer megcsináltak pl.egy játszóteret,arra többé már nem költenek,igaz most be vannak keritve...szemét van persze,mert az emberek olyanok,de takaritás is van.. a sok segélyből élő igazán takarithatna..pl Etele tér-Kelenföld ,arra járok szörnyűűű


egy idős férfi seperte a lépcsőket az Etele téren, a szemetet ráseperte a füre,nem a lapátra,megkérdeztem tőle miért tesz ilyet? mert a fű a kertészeké,nem a közterületeseké... na milyen válasz ? tehát, a fejekben van a hiba..a takaritásra,felujitásra szánt pénzek elcsurognak valahova,na persze számlákkal igazolva

csalás minden irányban,pártoktól függetlenül

2013. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!