Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha le akarok menni Bécsbe...

Ha le akarok menni Bécsbe stoppal hova érdemes kiállni?

Figyelt kérdés
Budapestről indulnék, de nem találtam olyan helyet, ahonnan célzottan nagy eséllyel mennek bécs irányába.

2012. aug. 23. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztrádán stoppolni tilos, ezért az M7 kivezető Shell kutat (lehet nem shell, ahol a meki van) ajánlom. Kezedben tábla Bécs felirattal, ott állnak meg még utoljára tankolni akik irányba mennek.

Sztrádára ne menj ki, egyböl megjelenik a rendőr.

És vigyél magaddal törölközöt!

2012. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, táblával hogy toljam? hova álljak? benzinkút kijárata, bejárata, esetleg kérdezzem meg a tankolókat nem bécsbe mennek-e véletlenül?
2012. aug. 23. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Lássák hova akarsz menni és hogy mennyi cumód van. Az elég gáz mikor gyanutlanul felveszel egy stoppost erre elkezdi odahordani a 16 samsonite böröndjét. Ha kutas rendes ellehetsz a shop bejárata elött, ha unja már a sok stoppost akkor a kút kijáratánál.

[link]

2012. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jónak tűnik ez a beszámoló, majd végigolvasom, bár én kezdésnek egy horvát tengerpartot, vagy velencét szeretnék majd jövő nyáron összehozni.


A gáz az hogy még mindig nem értem, nem tudom elképzelni hogy vesznek fel kútnál. Kiülök akkor a (behajtó) hoz? (vagy a shop bejárata elé közvetlen?) és várom az áldást? vagy leszólítok embereket? vagymi? (bocs nehéz a felfogásom :D)

2012. aug. 23. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy a shopnál vagy a kút kihajtójánál, ha szimpi vagy felvesznek. Ha úgy nézel ki mint Kimbo Slice akkor jobban jársz ha rendelsz egy taxit.
2012. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is az Osztyapenkót javaslom, a benzinkút kijáratánál letáborozhatsz.
2012. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor nagyobb sikered lesz, ha miniszoknyát veszel fel.

Ha fiú vagy, ...akkor is!

:)

2012. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Menj el a kelenföldi pályaudvarra, ha megnézed a térképet látni fogod, hogy rögtön mellette ágazódik szét az M1/M7-es út. A pályaudvarról elindulsz az út felé, majd amikor odajutsz akkor át kell menned a túloldalra. Nem messze van egy olyan átjáró-híd féleség. A túloldalon látni fogsz egy McDonalds-t, utánna meg lesz egy benzinkút. Állj a kijárathoz és írd ki egy papírra, hogy M1 vagy Wien. Én az M1-essel próbálkoztam és kb. 15 perc múlva vett fel egy német aki Stuttgartba ment.


Ha nem sikerül direkt járatot találnod akkor legalább jussál ki Pátyra, ott van egy benzinkút ahol sok kamionos áll meg pihenni, és gond nélkül juthatsz tovább Ausztriába, Csehországba stb.


Azt tanácsolom hogy indulj kora reggel, világos, tiszta öltözetben. Sok szerencsét! :)

2013. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!