Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik, itt a Gyíkon az...

Miért hiszik, itt a Gyíkon az emberek, hogy az EU-ban Magyarországnak a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Amikor a kukázás olyan elterjedt jelenséggé vált Spanyolországban, hogy az egyik spanyol város élelmiszer áruháza lakatokat szereltetett a szemetesekre, „közegészségügyi megelőző intézkedésként”?


[link]


Dél Itália és Görögország sincs jobb helyzetben.


Persze most a legmeglepőbb Szlovénia helyzete:


[link]


[link]


Vagy amikor már lehetőségként számolják, hogy Franciaország az EU periféria országai közé léphet (mint Spanyolország, Portugália, Görögország, Olaszország)


[link]


Tény, hogy Magyarország a végén kullog. De az ilyen hülyeségek a GYÍKon minthogy már Szerbia is lekörözött minket, ez már sérti a hazaszeretetem.



2012. okt. 2. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Mert gyk-n szinte csak Jobbikosok vannak.
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert az Euban mindenkinek rossz, de Magyarországot legalább ki lehet zsákmányolni. Viszont nekünk nincs kit kizsákmányolnunk, tehát nálunk mindenkinek jobb.
2012. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Mert gyk-n szinte csak Jobbikosok vannak."


Tehát a jobbikos szélsőséges nacionalisták terjesztik, hogy szar a hazánk?


Ez már azért sem stimmel, mert szinte minden jobbikos hozzászólást 0%-ra szavaznak. Ehhez pedig elég sok "nem jobbikos" szükséges.

2012. okt. 2. 21:52
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Szebb jövőt!
2012. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Azért, mert az Euban mindenkinek rossz, de Magyarországot legalább ki lehet zsákmányolni."


Lehet rosszul tettem föl a kérdést.

Úgy értettem, miért hiszik ilyen sokan a gyíkon, hogy Magyarország gazdasági helyzete a legrosszabb?

2012. okt. 2. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom talán azért mert itt pár éve még mindenki tűrhetően élt most meg lassan kenyérre sem futja ellenben egy ismerősöm Spanyolországban ugyanolyan színvonalon él mint a válság előtt.
2012. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolom mert ők is, környezetük is rossz körülmények közt él.
2012. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"ismerősöm Spanyolországban ugyanolyan színvonalon él mint a válság előtt."


100%-ban lefogadom, hogy Magyarországon is találhatsz embereket akik azt mondják, hogy a nem élnek rosszabbul mint a válság előtt.


Főleg az afrikai, kis ázsiai egyetemisták, vagy a kínai bevándorlók, akik a hazai viszonyokhoz képest vígan megélnek.



A spanyol ismerősök ellenére, csak olyan híreket látok, hogy Spanyolország helyzete mennyire rosszabbodott.

2012. okt. 2. 22:02
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy másutt is szar nekünk nem lesz jobb. Mellesleg én is tudok országokat sorolni, szerintem többet is, mint te: Ausztria, Svájc, Németország, Egyesült Királyság, Hollandia, Belgium, Dánia, Norvégia, Svédország, Csehország, Észtország, Finnország, Luxembourg. Na tessék, nekem van igazam.
2012. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországnak a legrosszabb az EU és fordítva.
2012. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!