Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Regisztráció nélkül nem is...

Regisztráció nélkül nem is szavazhatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nézd.

Teljesen világos a cél!

A jellemzően alacsony végzettségűek, a politika és gazdaság talaján nem járatosak, a cigók, stb stb akik nem igazán fognak regisztrálni. A Fidesznek a rögeszméje a középréteg, ami helyes is lenne. Csak hogy nem a mai szűk közepet kellene szinte arisztokrata létre felfuttatni, mert abból nem lesz énekes halott, hanem a felzárkóztatás a szélesítés lenne a kívánatos a gazdaság számára.

Ha őszinte akarok lenni, van abban valami hogy amíg a nyuggerek és az gazdasági mozgásokban nem igen aktívak hatalmas szeletet vágnak a választási tortából, addig nem lehet jó az iránya a politikának. Viszont amit a Fidesz csinál, az meg a ló másik oldala. Nem széles közép felé haladnak, hanem a nemzeti arisztokrácia felé aminek semmi értelme. Hiszen lesz 10-15% akik jól élnek, a többi meg versenyezzen a béreivel Kínával a multik kegyeiért.

Ez egy baromság és csak konzerválja a lemaradásunk "nem a nyugattal szemben, mert oda ma már nem lehet felzárkózni" de egy Európai létforma is megvalósíthatatlanná válik!

2012. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ok, akkor már világos a hisztéria e körül a történet körül.


Még valami, regisztráltathatom magam közvetlen a választás napján is? Mi lesz ezekkel az adatokkal, ki kezeli? megsemmisítik?

Hiszen az is információ, hogy ki az aki veszi a felelősséget és akar szavazni. Mondjuk nincs félelmem az utóbbival kapcsolatban, csak érdekel.

2012. okt. 4. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintetek nem lesz pénzük a pártoknak, főleg a fidesznek a cigókat és nyugdíjasokat, stb regisztrálni vinni? persze csak azokat akik a kubatov listán zöld színűek.
2012. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Először is, még nincs kész a törvény! Ne kérj tehát pontos adatokat.

Másodszor: a regisztráció egy előjegyzés, ami nem kötelez semmire, és előre kell megtenni, feltehetően a választás előtt két héttel lesz a határidő.


#4-hez. Kicsit hamar megálltál a világos cél végiggondolásában. És amiben őszinte akarsz lenni, az nevezhetem (speciális) rasszizmusnak is, mindenesetre tévedés.

Az igaz, hogy többféle olyan réteg lesz, akik nem tudnak és/vagy nem akarnak regisztrálni. Ennek is számos oka lehet. Csakhogy ebben nincs előnye a törvényalkotónak, márpedig ő nem hülye. Csak hataloméhes. Előnye ebből úgy lesz, hogy a nem regisztráltakról van listája, ebből kiválogatható a Fidesz szimpatizáns (vagy befolyásolható) - ne aggódj, erről is van lista - és mindössze a lelkes aktivistákat kell rájuk szabadítani, hogy helyettük intézkedjenek. Itt a sok ingyen szavazat. Akinek még van listája és siserahada, szintén próbálkozhat, elvégre itt demokrácia van.

Az őszinteséged tárgyaira vonatkozóan nyilván van jó feltételed, hogy ki és miért ne szavazhasson. Például az a nyugdíjas, aki 40 év kemény munkájával próbálta jobbá tenni az országot, életerősen jó szellemi állapotban elzavarták (nemcsak a bírókat), kevésbé szavazhat, mint egy befolyásolható, gondolatmentes alkalmi munkás? Netán a közelmúlt és közeljövő önkényes tömeges elbocsájtottjai, mivel nem aktívak, most már nem is emberek? Gondolkodtál egyáltalán annak tartalmáról, amit mondtál?

2012. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan érzésem van,hogy a regisztrációs lapod és a választási lapod valamilyen formában csatlakozni fog,és így tudják majd,ki kire szavazott....

Amúgy meg én soha az életbe nem fogok szavazni...Az elmúlt 20 évben annyi mindent ígértek már,hogyha csak a felét betartották volna,akkor már sokkal jobban élnénk,mint most.Ezzel szemben sokkal rosszabbul élünk.

2010-ben sem mentem szavazni,akkor azt mondták,ha nem megyek,akkor a hatalmon lévő kormányt támogatom.

Nyert a fidesz...mi lett jobb???

Akik akkor verték a nyálukat,most is verik,csak az mszp helyett a fideszt szídják.De amikor szembesítem őket azzal,hogy ezért nem mentem szavazni,nagyokat hallgatnak.

És ez a következő választásoknál sem lesz másképp!!!

A kérdezőtől bocsánat,hogy elkanyarodtam a témától!!!

2012. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!