Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked konkrétan mi a gondotok...

Neked konkrétan mi a gondotok Orbán Viktor miniszterelnökségével?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne személyeskedjetek, igyekezzetek magára a miniszterelnöki, kormányvezetői munkájára koncentrálni Orbán Viktornak! Konkrét és valós gondok érdekelnének.

#Orbán Viktor #miniszterelnök. kormány
2012. okt. 4. 19:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Az egész probléma ott kezdődik, hogy egy beképzelt, nagyképű, önelégült, nyálas f@asz aki azt hiszi magáról, hogy körülötte forog a világ.

Egy ilyen embernek nem szabadna a kormányt, az országot képviselnie.

2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egyre kevesebb ér a fizetésünk továbbra is.
2012. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Ezen állításaidat kérlek támaszd alá bizonyítékokkal. Sorold kérlek, mely tényezők azok a kormányzást illetően, amelyek mindezt igazolják.


Külön kértem egyébként, hogy ne legyen személyeskedés, erre az első válasz másról sem szól. Nincs is valós probléma ezek szerint? Én a nyálasságot, a nagyképűséget és hasonlót nem nevezném problémáknak, ezek csupán emberi vonások (ráadásul amíg nem támasztod alá őket bizonyítékokkal, csupán szubjektív, megalapozatlan, személyes vélemények lesznek).

2012. okt. 4. 20:05
 4/36 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi az elsőnek szólt, ha nem lenne világos.
2012. okt. 4. 20:05
 5/36 A kérdező kommentje:
Második: egyre kevesebbet tudsz vásárolni?
2012. okt. 4. 20:06
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétan, gazdaságpolitika (adópolitika), oktatáspolitika, állami földek a haveroknak való juttatása, az ország rossz hírének keltése külföldön (keleten és nyugaton is), a demokratikus intézményrendszer leépítése, a jogállam felszámolása lépésről-lépésre. Azt hiszem ennyi elég, de még lehetne folytatni a sort.
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
18%

"Külön kértem egyébként, hogy ne legyen személyeskedés, erre az első válasz másról sem szól. Nincs is valós probléma ezek szerint?"


Pont ezt akartam írni én is..

2012. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Bizonyítékokat szeretnék látni, hogy mindez rossz az országnak.
2012. okt. 4. 20:10
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

1) Tönkreteszi az oktatási rendszert

2) Az államadósság csökkenés nevében mindenhonnan elveszi a pénzt, ennek ellenére az államadósság növekszik, és a politikájának semmi látható eredménye nincs.

3) Az újfajta egykulcsos adórendszerrel megszívatta az országot, de nincs annyi eszük hogy visszavonják, ehelyett kapkodó ideiglenes intézkedésekkel húzzák az időt.

4) Diktatórikus jellegű és ál-harcias politikájával elveszi a külföldi befektetők kedvét attól, hogy ide jöjjenek.

5) Összevissza politikájával hiteltelenné teszi saját magát az EU és a magyar nép előtt is.

6) Elsunnyogja az ország legnagyobb problémáit értelmetlen látszatintézkedésekkel (ezek a problémák: kivándorlás, oktatás helyzete, gazdaság sz@r helyzete, cigányprobléma, hatalmas munkanélküliség, társadalom elöregedése...)

2012. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

Összevissza hazudozik:


"Nem lesznek megszorítások"


"Ha az IMF jön, én megyek"

2012. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!