Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemen történelem...

Az egyetemen történelem szakon a tananyag hány %-a igaz?

Figyelt kérdés
Szerintem 5-10%-a max.
2012. okt. 6. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
gratulálok. egy újabb szélsőjobbos történelemmagyarázó fotelsámánhoz van szerencsénk. éljen az 50 ezer éves rovásírás a kontinensnyi párthus birodalom és trianon a szabadkőművesek hibája. erre voltál kíváncsi nem? igazad van, semmi helye semmilyen megalapozott vélekedésnek, hiszen itt van nekünk az arvisura. a szíriuszi magyarok előkerültek már? jaj ne is mondd, a cionista háttérhatalom összeesküvésének vagyok az áldozata, aki nem szereti a szentkoronát. két rigolyátok van: az őstörténet és a 20. század. de tudom, a zsidók mesterséges vakságban tartják a világot.
2012. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Na egy újabb bitnáci aki a szélből akarja megváltani a világot...
2012. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kb. a fele.
2012. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is kb 50% A ferdítéseknek meg fele az aktuális politikai rezsim miatt történik, a másik fele meg a nacionalista ferdítések.
2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezért ne menj egyetemre. Mert ott tele tömik a fejed,tudománnyal, és az nem való neked.
2012. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem vagyok szélsőjobbos, félre ne értsetek ez a világtőrténelemre vonatkozik, csak azért tettem ide, mert itt többen olvassák.


Most néztem a discoveryn, hogy eddig azt tanították, hogy a kereszteseket egy 4 tornyú jól felépített várban lepték meg a perzsák és így foglalták el az erődöt és űzték ki az európaiakat közel keletről, most pedig régészteti leletek rekonstruálásából rájöttek hogy azt a várat félig sem építették meg, tornya sem volt. Nem is érdekelte az uralkodókat, hogy megvessé a lébukat közel keleten csak rabolni voltak ott. Meg Marko Pólóról is azt tanították hogy bejárta ázsiát, ma meg azt olvasni hogy szoba utazó volt és kitalálta azokat a tőrténeteket meg összeolvasta amit írt és ezt tanítják.


Az egész rőrténelem a középkortól mind csak feltételezés, akrónikások azt írtak amit a győztes vezér megrendelt.

2012. okt. 6. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Azért ez nagyon gáz, hogy valaki feltesz egy kérdést, a többség nem is tud rá válaszolni, de zsigerből lenácizza. Gratulálok, ti aztán tényleg nem vagytok előitéletetesek ... No comment..
2012. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nos,kb.50-60% de a maradék is inkább az adatok hiánya miatti tévedés.
2012. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már az őstörténet sántít, h mikor is jelent meg az első ember. Mondtak egy dátumot, közben találtak leleteket, ami alapján kiderült, h jóval előtte is élt ember olyan százezer év ide vagy oda....
2012. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

98% igaz

1% nem biztos

1% politikai átb@szás


Szóval nyugodtan leülhetsz törizni nem lesz tőle túl nagy bajod...

2012. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!