Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök, hogy Bajnai indul...

Ti örültök, hogy Bajnai indul a '14-es választásokon?

Figyelt kérdés

Én maximálisan támogatom, Orbán ámokfutása meg "szabadságharca" után kész felüdülés lesz.

Végre olyan kormányozná az országot aki ért is hozzá.


2012. okt. 8. 14:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
71%
Örülök, szimpatikus ember.
2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%

Ezt hol olvastad?


Én spec örülnék de nem olvastam ilyen hírt...

2012. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék neki. Talán neki sikerülne valamennyire rendbe hozni, amit Orbán elront. Bár nehezebb dolog lesz, mint volt a válságkezelés.
2012. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
84%

4/5. Nem vagyok Gyurcsány sleppje, és nem felejtek hamar. Bajnai nagyon jól kezelte a válságot, ezt még Orbán is elismerte. (Igaz,csak külföldön).

Te viszont csak fröcsögsz, anélkül, hogy gondolkodnál, vagy egy picit is értenél a gazdasághoz.

Ma rajta kívül nem igen van olyan politikus, aki ki tudná javítani, amit a Fidesz elront. Neki sem lesz könnyű,

2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
83%
Mit mondjak... a jelenleginél bárki és bármi jobb lehet csak! És Bajnai Gordonnal nem volt semmi bajunk. Jöjjön ő, ha ez segít az országon, akkor meg kellene ezt lépnünk, vissza kellene hívni őt. Három éve zuhanunk, valakinek már le kellene váltani ezt a hajdanvolt kétharmadot.
2012. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
35%

miért volt jó Bajnai ? az imf hitel miatt? vagy mert "független" volt? azért mert nem szólt semmit? v mert némán eltüntettet 4000 milliárd imf pénzt 1,5 év alatt úgy, h. közben még a 2008as gdp-t sem értük el? mert a gazdasági minisztere állami támogatással táplálta az orosz malévot, majd 2011ben pedig ezt a pénz követelte vissza wizzair elnökségében?

Bajnai is alkalmatlan a posztra csak ő kormányzása csúsztatta és növelte az adósságot, így nem mi hanem majd a gyerekeinknek kell visszafizetni ... butaság lenne ezt bevállalni...

2012. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mindegy hogy ki,csak valaki mentsen meg Orbántól,és a bandájától!:(
2012. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
76%

Ő legalább közgazdász. Szerintem jól járnánk vele.

Jelenleg jogászok döntenek a gazdaságról, kész agyrém!

2012. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
22%
Írja meg vki h. mi Bajnainak a programja? hogyan húzta ki az országot a 2008-2009es válságból? azon kívül, h. a pánik elült és világgazdasági termelés visszaállt a 2008as szintre, amit a magyar gazdasági termelés nem tudott követni, így a 2008as gdphez képest 2010ben még mindig -7%kal volt kevesebb a össztermék! persze úgy is lehet mondani, h. 2009hez képest 1,1% nőt a gazdaság ... de akkor felmerül a kérdés, h. miért nem voltak képesek a korábbi gdp szint elérésére ...
2012. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
84%
Ő legalább el merte törölni a 13. havi nyugdíjat. Ez legalábbis biztató.
2012. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!