Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért indít újra "békemenetet"...

Miért indít újra "békemenetet" a FIDESZ és mi várható tőle?

Figyelt kérdés

Ma délután volt már hasonló kérdés, ott általában kértek véleményeket az akcióról. Engem a FIDESZ szempontjából érdekelne, hogy ettől most mit várnak, és mit tudnak vele elérni. Az előző békemenetről Kövér és Orbán azt állította, hogy meghiúsítottak egy puccskísérletet.


[link]



2012. okt. 11. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok sértődött, már el is felejtettem rég a dolgot, ugyanakkor szerintem az nem tartozik a kultúrált és érveken, szemléleten alapuló fórumozáshoz és vitázáshoz, hogy kórusban ellene megyünk annak, aki nem utálja zsigerből a mindenkori kormányt- vagy épp utálja, csak nem utálja még amiatt is ,hogy milyen színű zokni van épp a miniszrerlnökön.. Mert kb ilyen szinten megy itt a "beszélgetés".
2012. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát, nekem és a többi hozzászólónak bezony nem tetszik a jelenlegi kormány ténykedése / nekem az előzőé sem tetszett /. És jobban kellene követni a politikai eseményeket, mert bocsi, de eléggé "kívülállóként" szóltál hozzá a témához. /"á, nem, nem fizettek le senkit" /. Persze, hogy nem. A politika teljesen tiszta, becsületes. Mindig is az volt.

Folyamatosan az IMF-ről beszélnek / hezitálnak, hogy hitelfelvétel vagy nem /, és akkor felvonulásokat szerveznek ellene. Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2012. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég érdekesnek tartom, hogy egy darab megjegyzésből mekkora következtetéseket vonsz le- én nem tartom gáznak a békemenetet, nem gondolom, hogy a lepénzelések csak egy pártra lennének jellemzőek, illetve nem gondolom azt sem, hogy a békemenet tagjai lefizetett emberekből állnának, ergo szerinted én kívülálló vagyok a témában .


Oké...



Bocs, de ez szerintem nem így van (rendszerint követem a politikát), másrészt röhejesnek tartom, hogy egyesekben ekkora problémát generál egy ilyen rendezvény. Mit érdekel az téged, hogy ki milyen tüntetésre vagy épp pártmegmozdulásra jár és hogy milyen megfontolásból ?!

2012. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" És jobban kellene követni a politikai eseményeket, mert bocsi, de eléggé "kívülállóként" szóltál hozzá a témához."


Mert szerinted mi is az, amit nem követek elég jól ? Egyáltalán miből is derült ez számodra ki ?


A békemenetről továbbra is fenntartom a véleményem, szerintem nem normális ezen háborogni. Aki akar, részt vesz, aki nem , nem. Egyébként ellentüntetni is lehet.

2012. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
A Fidesz békementetek általában utcakő dobálásba, épület felgyújtásba csapnak át...
2012. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

59%-os: benned is elég nagy indulatokat váltott ki a téma, mert még mindig agyalsz rajta...

Ez egy FÓRUM, basszus, itt ütköznek a vélemények!

Te leírtad a te véleményed, mi a mienket.

Ezek után bánom is én, mit gondolsz rólam, meg a kérdezőről, meg egyáltalán a többi hozzászólóról.

Álláspontomat fenntartom a témával kapcsolatban.

/ Csak tudnám, a Kérdező hova lett. /

2012. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"59%-os: benned is elég nagy indulatokat váltott ki a téma, mert még mindig agyalsz rajta... "



Tényleg ? Érdekes, hogy így látod, ugyanis te minden kommentemre reagálsz. Nem lehet, hogy akkor te is túl sokat agyalhatsz rajta ?

Amúgy meg természetesen leírom a véleményem arról, ha olyasmit ír vki nekem vagy rólam, ami nem igaz.

2012. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!