Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás óta te...

A rendszerváltás óta te melyik kormány alatt éltél a legjobban?

Figyelt kérdés
A kérdés most nem arra vonatkozik, hogy melyik kormány intézkedéseit tartottad leginkább helyesnek, hanem arra, hogy a te saját életedben melyik időszak alatt volt a legjobb élni?

2012. okt. 13. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Amikor MSZP kormány volt még 2006 előtti időbe. 2003-b0 kezdtem a karrierem és 2006-ig inkább 2007 ig jól ment minden ameddig nem jött a válság meg az hogy a két párt egymást piszkálja. Most éppenhogy csak elvagyok.
2012. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Pietrosol ***** válasza:
74%

Szia!


Talán off lesz,de szerintem a jólétnek nem sok köze van az éppen regnáló kormányokhoz!Szellemi,lelki és testi szükségleteim és azok kielégítése nincs összefüggésben a kormányzati intézkedésekkel,talán csak annyiban,hogy szépen lassan felébresztettek,hogy önellátásra törekedjek!Emiatt mindannyiuknak hálás vagyok!


Szerintem a jólétet,éppen relatív voltánál fogva nem lehet számokkal kifejezni!

2012. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Pietrosolnak igaza van.


Én most élek és keresek a legjobban, de ez egyáltalán nem a kormánynak köszönhető. De ha az ország sorsát tekintem és azt, hogy hova tartunk más a kép.


A szüleim pl azt mondogatják, hogy ők a rendszerváltás előtt éltek jobban, könnyebben.

2012. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyik sem közelíti meg a rendszerváltás előtti életszínvonalat, de talán az MSZP alatt.
2012. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Én most, de ez nyilván a személyes karriernek is köszönhető.

Amúgy az ország közhangulata szerintem úgy 2000 és a 2006-os öszödi beszéd közt volt a legjobb.

2012. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Bármennyire is furán hangzik, nekünk Orbánék első hatalomra jutása indította el a lejtmenetet. Előtte kimondottan jól ment, de ők voltak, akik pl az állami megrendeléseket mindenféle intézkedésekkel elvették tőlünk, gyakorlatilag felmorzsoltak minden olyan tényezőt, amitől addig jól ment a szekér. De mondom, ez szubjektív is, nálunk így alakult.
2012. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezredforduló körül és az azt követő pár évben.
2012. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Az I. Orbán éra alatt. Tényleg így volt, de bizonyára megköveznek, lebutáznak és lepontoznak majd érte.
2012. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most a Fidesz minden ténykedése ellenére is.
2012. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6. válaszadó vagyok. Hadd kérdezzem meg a lepontozókat, hogy mi volt "nem hasznos" a válaszomban? Hiszen a kérdésre válaszoltam, nem minősítettem, nem szitkozódtam, csupán leírtam, hogy a rendszerváltás után az első Orbán-éra beköszöntéig éltem a legjobban az emlúlt huszonpár évben.
2012. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!