Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás óta te...

A rendszerváltás óta te melyik kormány alatt éltél a legjobban?

Figyelt kérdés
A kérdés most nem arra vonatkozik, hogy melyik kormány intézkedéseit tartottad leginkább helyesnek, hanem arra, hogy a te saját életedben melyik időszak alatt volt a legjobb élni?

2012. okt. 13. 09:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy gyakorlatilag a magyar társadalom összességben 1998-2006 között élt a legjobban. A drasztikus lejtmenet igazán a 2. gyurcsány kormány és a válság kitörésének kezdete óta áll fenn.
2012. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én most élek a legjobban, de ettől még ennek a kormánynak az intézkedéseit tartom a legrosszabbnak a rendszerváltás óta.
2012. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, kb ezredforduló előtti időkben.Azt nem tudom, akkor épp ki volt mikor kormányon.Viszont közel sem olyan jól, mint a 80-as években!1990-től kb fokozatosan romlott a színvonal, azóta nem voltunk egy normális nyaraláson sem!Mára úgy szétlopták az országot, hogy örülünk, ha ennivalóra jut.
2012. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Komplikato ***** válasza:
100%

"Talán off lesz,de szerintem a jólétnek nem sok köze van az éppen regnáló kormányokhoz!"


Az olyan mindenhol életképes tehetséges ember akire tényleg nincs hatással rendkívűl ritka kincs. A többiek aljas módon függnek a gazdasági helyzettől, meg a törvény adta lehetőségektől vagy azok hiányaitól.


Én 1999 és 2002 között, de ennek semmi köze nem volt akkor a gazdasági helyzethez, akkor volt életemben először és eddig utoljára normális munkahelyem teljesen értelmes főnökökkel. És mivel akkor hagytam ott egy sok szempontból borzasztó helyet, kapásból dupla annyit kerestem és még azzal is foglalkozhattam amit szeretek.

2012. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen táposok miatt tart ott az ország ahol!

Mert ugye, ha van egy szakmád , diplomád ,jól kommunikálsz, szorgalmas vagy és értelmes,megfelelő kapcsolati tőkével akkor nyilvánvaló ,hogy elég jól boldogulsz.Vagy valahol dolgozol és a munkád értékelik és értékelnek mint embert.

Annak,hogy most melyik paprikajancsi milyen pártszínekben , ossza az észt hazudozik a ráérős hallgatóságának ;normális esetben igen csekély mértékben van befolyása a te életszínvonaladra, hangulatodra anyagi és értelembeli gyarapodásodra.

Hacsak nem vagy az a segííjek után kuncsorgó az állam csecsén csüggő , az állam segítségére támaszkodó kádárikusz pitekusz.

Akkor talán jobb lett volna így feltenni a kérdést:

A rendszerváltás óta melyik kormány adott több segélyt?

(IMF kölcsönből,mások keservesen megkeresett jövedelmének megsarcolásából)

2012. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2012. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Medgyessy-kormány idején (és senki se gondolja azt, hogy azért, mert szoci-közeli voltam/vagyok; soha semmi közöm nem volt egyik párthoz sem).
2012. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
A rendszerváltás előtt sokkal jobb volt,bár én most élek jobban, de ez nem a kormányoknak köszönhető. Azt az "átkos"-t utáltam, de akkor is belátom,hogy jobb volt. Azóta csak a pusztítás folyik! A rendszerváltáskor kellett volna elpusztítani a kártékony egyedeket akik most különböző pártokban tovább ártanak.Függetlenül attól, hogy milyen mezben játszanak!
2013. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nyisziati ***** válasza:
Nekem '97-'98, majd 2002-2011 között volt jó, (építőipar). Most 2 éve csak vegetálok.
2013. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!