Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed hogy Orbán...

Mi a véleményed hogy Orbán szerint ha 2014-ben ők nyerik a választászt, minden fiatal haza akar jönni?

Figyelt kérdés

"Ha a következő választáson kapunk még négy évre lehetőséget, akkor itt hat év múlva olyan ország lesz, hogy mindenki haza akar jönni"


[link]


2012. okt. 14. 23:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van, most rossz ugyan, de majd később jobb lesz. Nem kell csak még pár évet várni és ha minden nap nézed a hírtv politikai műsorait, kitöltögeted a nemzeti konzultációs adatlapokat szépen szorgalmasan, hogy Viktor bácsi tudja mit szeretne az istenadta nép, befizeted az adódat, elviseled az inflációt és a bércsökkenést, akkor 6 év múlva matolcsy bácsi bemutatja a barba trükköt, és egyszercsak lesz egymillió új munkahely, és 10%-os GDP növekedés.

Komolyra fordítva a szót, ha 6 év múlva már nem orbánék lesznek a nyakunkon, hanem egy hozzáértő brigád, akkor se lesz "olyan világ" itt, hogy szívesen hazajönnének akik elmentek. Sőt szerintem ha a következő ciklust is végigkormányozzák esélyes, hogy nagyon közel kerülünk a finanszírozhatatlansághoz.

Teljesen egyértelmű a helyzet, az alapkamatot magasan kell tartani, hogy ne legyen még nagyobb mértékű infláció, így viszont drágák a hitelek, és részben ezért nem kifizetődőek a vállalkozások. A jogszabályi környezet mondhatni, hogy dinamikusan változik, az ország eladósodva mind állami mind lakossági szinten recesszió van, már a harmadik milliárdos megszorítócsomagot jelenti be a nemzetgazdasági miniszter úr. Gondoljunk bele abba, hogyha már most az egészségügyből az oktatásból és a rendvédelemtől kényszerülnek elvenni mi lesz, ha ezekre se lesz pénz? A közszolgáltatásokat valahogy finanszírozni kell....

2012. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Vadkan01 ***** válasza:
73%
nem is tudom amikor Orbán ilyeneket mond akkor mindig mosolyognom kell tehát bármennyire hülyeség amit mond egy jó pillanatom van hála neki AHOY
2012. okt. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna hazajönni az a fiatal aki más országban:hamarabb teremt magának egzisztenciát? Pedig én nagyon szerettem volna Őket megkérni,ha másért nem,hát a választások miatt jöjjenek haza!Tisztelettel megkérek mindenkit vigyázzon a NAGYSZÜLEIRE is,nehogy általuk becsapjanak mindenkit!!!!!
2012. okt. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

En mar kihoztam a csaladomat is, a barataim mar reg kijottek, szoval meg csaladlatogatni se kell Mo-ra. Nyaralni meg lehet ezer mas helyen, megnezni egzotikus orszagokat, Thaifoldet, Japant, Havaii-t... soroljam...?

Amugy meg mindenki figyelmebe ajanlom:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-g7XN..

es ha nem ertene valaki, akkor egy magyarazat is hozza:

[link]

2012. okt. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá örök élet és ingyen sör.
2012. okt. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
A 2010 es választások idején is beígérte Orbán az embereknek az adócsökkentést a gazdasági fellendülést az új munkahelyeket és a jólét megteremtését mindenki számára. és milett a vége? totális adóztatás a gazdagoknak számolatlanul elosztogatott milliárdok és gazdasági csőd. Most hogy közelednek a választások megint nekikezdett a hazudozásnak az ígérgetésnek. mindenki hülye aki egyetlen szavát is elhiszi! ez az ember még azt a szintet sem tudta megőrízni amit Bajnai átadott neki. Nekem ez a véleményem.
2012. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a tv-ben, amikor a riporter ezt kérdezte Orbántól.

Az a szörnyű, hogy ezt elfogadta válasznak, pedig nem ez volt a kérdés. Hanem az, hogy milyen tervei vannak a kormánynak rövidtávon(!) a fiatalok itthon tartására?

A válasz egyértelmű: semmilyen.


Még ha igy is lenne, ahogy Orbán mondja, nem fognak hazajönni a fiatalok, pláne ha kinn jól élnek, ott vannak már barátaik, esetleg családot is kinn alapítottak. Ez egyszerűen nem igaz. Kezdődik viszont a kampány, vagyis a beetetés.

2012. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, itt olyan ország lesz, ahol csak a nyugdíjasok meg a kisebbségiek maradnak majd. Európa nyomortanyáján osztoznak majd Orbánékkal.
2012. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
1meg fogja adóztatni, a külföldi jövedelmeket. Lehet majd választani a minden itthoni vagyon és örökség ugrik és a hazajövök opció között.
2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 00:35-nek.

Kell a jobbiknak a vagyonuk. Ők is meg akarnak tollasodni valamből. Mi másért állna politikusnak? +Vona nyíltan adóemelésről beszél. Szerinte kevés a mostani 70%-os elvonás a bérköltségből. Kell nekik az ellenség főleg a vagyonuk miatt. A munka büdös nekik.

2012. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!