Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártokat tartjátok...

Melyik pártokat tartjátok esélyesnek a következő szavazáson?

Figyelt kérdés
és miért? te kire fogsz szavazni?

2012. okt. 18. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Igazából nem tudom, de szerintem a fidesz kihull, az mszp és a jobbik között dől el még a maradék időben, ki szed össze több szavazót :D. De a jobbikkal sizmpatizálok, de ezt inkább hanyagoljuk mielőtt vita tör ki :D
2012. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
MSZP, Fidesz, Jobbik, LMP még legalább 6 évig fog ülni a parlamentben. Még van két év, én majd szavazok a választásokon, addig várok. Ha fennmarad ez a regisztrációs izé, amivel nem értek egyet, akkor nyilván nem. Passzív ellenállást tanúsítok.
2012. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Komplikato ***** válasza:
81%

Szeretném azt hinni lesz olyan esélyes, akinek még nincs neve. A kinek lesz esélye meg jó kérdés, az embereket hallgatva pl. az az érzésed támad, ha Fidesz szimpatizánst hallgatsz akkor a Fidesz, ha MSZP szimpatizánst, akkor az MSZP, ha JObbik szimpatizánst, akkor az, stb.

Ellenben politikai elemzések után én pl. Jobbikot esélytelennek látom. (Arra van esélyük, hogy legyenek annyian ami számításba jöhetne koalícióban, de ez előzőleg sem jött be nekik.) Az MSZP-től és FIDESZ-től is lilát hányok, a többi pártok meg (ha lesz új az is) max. ellenzéknek jó, bár ha olyan megalkuvóban nyomják mint az LMP vagy Jobbik, akkor annak sem.

2012. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Fidesz fog győzni. Bár úgy gondolom necces lesz az eredmény, de ha véletlen a fidesz veszít pár százalékot, akkor a jobbik koalícióra kénytelen lépni vele. Soha többé nem fogják engedni, hogy a baloldaliak kormányozzanak.
2012. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Komplikato ***** válasza:
86%

"Soha többé nem fogják engedni, hogy a baloldaliak kormányozzanak."


Onnantól kezdve, hogy ezt a hatalmon levők döntik el oldaltól függetlenül, kenhetjük a hajunkra az egészet ...

2012. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Valójában fogalmam sincs ki az esélyes azt viszont száz százalékos biztonsággal meg tudom mondani, hogy a jelenlegi parlamenti pártok közül a Fidesz az egyetlen akinél még a parlamentbe jutás is nehézségekbe fog ütközni.
2012. okt. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Hát ahogy így elnézem az MSZP-t mert eléggé sokan orálozzák Bajnait


Senkire nem fogok szavazni mivel jelenleg nem létezik olyan párt Magyarországon amelyik legalább valamennyire becsületes lenne

2012. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Én még várnék a fentemlített kérdés megválaszolásával mert nagyon úgytűnik hogy formálódik a harmadik erőtér aminek centrumában egy komoly szavahihető és jólképzett szakember áll ez az ember Bajnai. Bajnai szakított a régi ideológiával és szakmai alapon képzeli el az Ország kormányzását, amihez megvan a tudása és a szakmai háttere. Nos erre várok hogy ezt bejelentse és hogy fölsorakozzon mögé a baloldal (az értelmes Jobboldal is). Ha ez megtörténik akkor egyértelműen rászavazok és még sokan mások is ígyvannak ezzel. De ismétlem ez még most formálódik ehhez hogy ez a harmadik erőtér létrejöjjön még nagyonsok támogató és konszenzus szükséges. Nincs más kiút. Őszintén remélem hogy ez létrejön Magyarország érdekében.
2012. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Bajnai és az értelmes emberek nagyon messze vannak egymástól!


Bajnai a Wallisban nagyon jó helyen van, de a politikától már csak mentálisan is nagyon messze. Isten óvjon attól hogy egy ilyen háttér által nyomott ember 4 évre irányítást kapjon az ország felett.

2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Fidesz a legnagyobb esélyes (még mindig), de én most is a Jobbikra szavazok.
2012. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!